Росіяни вчинили чергову злочинну атаку по Україні, у Києві вже відомо про 20 загиблих та 96 постраждалих. До збору коштів на допомогу дитячій лікарні долучилися державні та громадські організації, бізнеси та відомі блогери. Ми зібрали усіх разом у матеріалі.
Масована атака 8 липня призвела до 28 загиблих та 112 постраждалих в Україні, зокрема 20 людей загинуло у Києві. Наразі відомо про 96 постраждалих і цифра ще не остаточна, адже ведуться розбори завалів та пошуки постраждалих. Українці не залишилися осторонь від біди та поки кияни вишукуються у черги, приносячи до лікарні “Охматдит” воду, підгузки та речі першої потреби, державні організації, громадський сектор, бізнеси, активісти та блогери не залишаються осторонь та відкривають збори коштів, волонтерські штаби та збирають допомогу.
У нашому матеріалі ми зібрали адреси штабів та рахунки, на які можна переказувати кошти на допомогу постраждалим. Матеріал буде додаватись, як наша лють до росіян.
Міністерство охорони здоров’я України оголосило про збір коштів для Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”. Лікарня має особовий рахунок, на який можна перерахувати гроші у різний спосіб та в різних валютах. Зробити це можна за цим посиланням.
Багато пацієнтів та родин, які перебували в “Охматдиті”, — приїжджі. Наш залізничний вокзал поруч, і УЗ прихистить та відвезе, куди потрібно, всіх, хто має таку нагальну потребу (скажімо, тих, кого мусили терміново виписати з лікарні).
Укрзалізниця може надати такі послуги:
Куди звертатися. За контактним номером (24/7) для “охматдитівців”: +380 (99) 425 64 52. Також чергові автівки перебувають біля лікарні, тому можна знайти водія на місці.
Окрім того, до допомоги долучилися партнери Укрзалізниці з World Central Kitchen, вони вже на місці — забезпечують лікарів та тих, хто надає допомогу на місці, гарячим харчуванням.
Голова РДА Поповцев повідомив, що Шевченківська райдержадміністрація розгорнула штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі.
Адреса: вул. Котовського, 2. Школа № 169.
Мешканці постраждалих будинків на вулиці Котовського можуть звертатися до штабу для отримання медичної, психологічної та одноразової матеріальної допомоги.
У школі № 64 на вулиці Ушинського, 32 розгорнули оперативний штаб допомоги. Там можна подати заяву на матеріальну допомогу у звʼязку із пошкодженням майна. З середи, 10 липня, до допомоги постраждалим долучиться фонд Acted (Франція). Залучено всі можливі міські/районні служби, в тому числі психологів та соціальних працівників.
Тут також був відкритий штаб допомоги для постраждалих внаслідок російської агресії.
Розташований у школі № 186 (вул. Зої Бутенко, 8. Номери телефонів: +380 (67) 115 97 06, +380 (93) 412 31 93.
Всі, хто постраждав під час ракетного обстрілу та потребують медичної допомоги, можуть звернутися до приймального відділення Національного Наукового Центру хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова, що у Солом’янському районі.
Адреса: вул. Академіка Шалімова, 30, хірургічний корпус. Телефон: (044) 408-14-77.
Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський порівняв заяви Росії про нібито "припинення вогню" в Україні…
Європейський комісар з питань оборони Андрюс Кубілюс вважає, що Швеція повинна взяти на себе ініціативу…
Президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що Росія та Україна "укладуть угоду" наступного тижня й…
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.