Categories: Без рубрики

Режим Путіна може впасти до кінця року, якщо будуть запроваджені більш жорсткі санкції — TIME

Якщо президент США перекриє потік "несподіваних" прибутків Путіна від нафти за допомогою економічних санкцій, Путіну доведеться благати про угоду до кінця року, інакше у нього закінчаться гроші, пише видання. 

Якщо президент США Дональд Трамп перекриє прибутки російського диктатора Путіна від нафти, РФ доведеться благати про угоду про завершення війни до кінця року.

Про це пише журнал TIME.

Якщо президент Трамп перекриє потік “несподіваних” прибутків Путіна від нафти за допомогою економічних санкцій, Путіну доведеться благати про угоду до кінця року, інакше у нього закінчаться гроші, пише видання.

“Тепер виглядає так, ніби Дональда Трампа не залякує порожня кобура Путіна з погрозами, балаканиною та блефом”, — йдеться у матеріалі.

Трамп зрозумів, що він тримає важелі впливу, в той час як Путіна очікує банкрутство і повний крах.

Путін приховує те, наскільки слабкою є російська економіка, приховуючи і підтасовуючи цифри. Це включає дані про зовнішню торгівлю, щомісячні дані про видобуток нафти та газу, приплив та відтік капіталу, фінансові звіти великих компаній, дані грошово-кредитної бази центрального банку, дані про прямі іноземні інвестиції, внутрішню додану вартість у розрізі галузей, а також дані про кредитування та видачу кредитів. Навіть російське федеральне агентство з повітряного транспорту “Росавіація” припинило публікувати дані про обсяги авіаперевезень.

Як зазначив Трамп, російська інфляція зашкалює: річна інфляція становить близько 10%. Навіть продукти харчування стають непомірно дорогими, а інфляція молока та молочних продуктів становить близько 20%; інфляція хліба та хлібобулочних виробів близько 15%; та інфляція овочів і фруктів близько 30%. Інфляція на бензин, житло та комунальні послуги також вимірюється двозначними цифрами. Ці стрімко зростаючі витрати повністю лягають на плечі звичайних громадян Росії, а не на поплічників Путіна.

Нагадаємо, що американські санкції проти російського тіньового флоту суттєво вплинули на торгівлю нафтою, яку Китай купує у Росії. Вартість перевезення російської сирої нафти з далекосхідного порту Козьмино в Китай збільшилася до $7 млн. Ще минулого тижня вона становила $5,5 млн, а до санкцій США, запроваджених у першій половині січня, – лише $1,5 млн.

Recent Posts

На час похорону Папи розгорнуть есмінець та антидронові системи

Міністерство оборони Італії сприятиме забезпеченню безпеки похорону Папи Франциска за допомогою систем протидії безпілотним літальним…

7 хв. ago

ЄС затвердив 20 млн євро для протиповітряної оборони Молдови

Рада ЄС затвердила виділення Молдові в рамках Європейського фонду миру 20 млн євро для модернізації…

13 хв. ago

Море крові та трупів. На Netflix вийшов 5-й і фінальний сезон психологічного трилеру про маніяка “Ти” — що варто знати

Стримінговий гігант Netflix випустив п’ятий і фінальний сезон популярного психологічного трилера «Ти» (You). Прем’єра відбулася…

10 години ago

Частка загиблих в бою в українській армії нижча за російську, — Зеленський в інтерв’ю Шапіру

В українській армії зараз близько 800 або 600 тис. добровольців, кожен випадок мобілізації перевіряється окремо…

10 години ago

З окупації повернули 21-річного хлопця, який опинився під загрозою примусового призову до армії РФ

Хлопця на ТОТ росіяни намагалися мобілізувати, але його вдалося евакуювати на підконтрольну Україні територію.

11 години ago

Шмигаль зустрівся з прем’єр-міністеркою Ліхтенштейну Бріґітте Гаас

Ліхтенштейн виділив 8 млн швейцарських франків на підтримку швидкого відновлення й 800 тис. — на…

11 години ago