Categories: Без рубрики

Режисер кліпів Nirvana та Metallica відвідав Україну, аби створити фільм про боротьбу українців

Американський режисер Семюел Баєр, відомий кліпами для Nirvana, Metallica, Девіда Бові та інших світових зірок, відвідав Україну на запрошення «Культурних сил». Під час візиту він вирушив у прифронтові регіони, щоб зафільмувати історії боротьби та стійкості українців під час війни.

Про це повідомили у «Культурних силах», пише #ШОТАМ

17 квітня Баєр зустрівся зі студентами Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Майбутні режисери мали змогу обговорити з ним особливості американського кіновиробництва, візуальну мову музичних кліпів і виклики професії.

Після зустрічі він разом із командою «Культурних сил» вирушив на схід України — у прифронтові та деокуповані громади, аби зафільмувати наслідки російської агресії. Насамперед його цікавили люди, які пережили окупацію або були змушені покинути свої домівки через війну, зокрема діти.

Баєр прагне не просто зафіксувати руйнування, а передати глядачам за кордоном справжню Україну — через персональні історії, біль і витривалість. До знімального процесу також приєднався американський актор і друг України Шон Пенн.

Семюел Баєр приїхав до України після знайомства з капітаном ЗСУ та очільником «Культурних сил» Миколаєм Сєргою у Лос-Анджелесі. Саме під час «Туру вдячності» «Культурного десанту» він вирішив, що має розповісти історію українського спротиву світові. Тоді він сказав:

«Я маю приїхати до України. Я маю розказати вашу історію боротьби. Я маю розказати історію ваших людей. Показати ваших фантастичних музикантів і розповісти про їхній шлях. Всього не розкажеш, але кожна історія — це дощ сліз. Я хочу зробити щось дуже просте, як мої музичні кліпи. Я сподіваюся, що ці історії побачать у Штатах, побачать у світі. Що це вразить. Я хочу, щоб вони думали про Україну. Я хочу, щоб люди пам’ятали Україну».

«Культурні сили» — це платформа, що об’єднує військових творчих професій, культурних діячів, аналітиків та волонтерів. До цієї платформи входять такі проєкти та бренди:

  • «Культурний десант»;
  • «Книга на фронт»;
  • «Фронтова студія»;
  • «Оркестр 59» тощо.

«Культурні сили» формують та розвивають воїнську культуру, забезпечують морально-психологічну підтримку військових, підтримують родини загиблих, розвивають культурну дипломатію та впроваджують стратегії впливу через культуру та мистецтво.

Recent Posts

Слухала російську музику в День жалоби. У Києві жінку притягнуто до адміністративної відповідальності

Все це відбулось в день, коли столиця перебувала в жалобі за жертвами масованої ракетної атаки…

3 хв. ago

Посол Росії в Німеччині Нечаєв прийшов без запрошення на пам’ятні заходи у Німеччині

Минулого тижня Нечаєв без запрошення з'явився на меморіалі Зеєловських висот з охороною, російським вінком та білоруським колегою.

10 хв. ago

Україна передала американській стороні в Лондоні відповідь на «мирні пропозиції» адміністрації Трампа, зокрема щодо гарантій безпеки

Україна передала партнерам пропозиції щодо формату захисту, передбаченого 5-ю статтею НАТО.

32 хв. ago

Мита Трампа збільшать ціну ліків у США на 12,9%

Аналіз, проведений компанією Ernst & Young, показав, що у 2023 році Сполучені Штати імпортували фармацевтичної…

41 хв. ago

Зеленський вшанував пам’ять загиблих в результаті російського удару у ніч на 24 квітня

У церемонії вшанування пам'яті загиблих у Києві внаслідок російського удару взяли участь також понад 50…

1 годину ago

Зеленський може не встигнути на прощання з Папою Римським, але Україна буде там представлена

Президент Володимир Зеленський, що, ймовірно, не зможе взяти участь у поховальній процесії, оскільки у нього…

1 годину ago