Від позиції адміністрації Байдена залежать ті формулювання які все ж таки будуть прийняті на саміті НАТО у Вільнюсі.
US President Joe Biden meets with China's President Xi Jinping during a virtual summit from the Roosevelt Room of the White House in Washington, DC, November 15, 2021. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)
Про це розповів кандидат політичних наук Богдан Ференс в ефірі КИЇВ24.
«Все це не секрет, Сполучені Штати Америки визначають динаміку й пріоритетність розвитку НАТО, але з іншого боку не варто також забувати про інші країни, які також досить впливові, мають роль, та мають відмінну від США позицію – Францію, Німеччину, Великобританію», – говорить він.
За словами кандидата політичних наук, рішення, які будуть прийматися на саміті у Вільнюсі, скоріш за все, ще не будуть остаточними.
«Дійсно, зараз від позиції адміністрації Байдена залежать ті формулювання які все ж таки будуть прийняті на саміті НАТО у Вільнюсі. Я очікую підсумковий документ в якому буде все ж таки зазначено збалансоване формулювання для наших союзників щодо нашого членства у НАТО, але в той самий час тут воно може бути також нам не до кінця зрозумілим та безпосередньо надалі тривати консультації», – підсумував Ференс.
Нагадаємо, що начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україну не запросять до НАТО на саміті у Вільнюсі.
Фото: Getty Images
Україна може зіткнутися з необхідністю імпорту до 6,3 млрд кубометрів природного газу на опалювальний сезон…
Понад рік російська оборонна промисловість майже наполовину залежала від постачань хрому з Німеччини, який використовується…
На тлі побоювань з приводу скорочення підтримки з боку США Україна нарощує виробництво ключової зброї…
Президент США Дональд Трамп призупинив введення мит після спілкування з представниками Мінфіну та Міністерства торгівлі.
Президент Франції Еммануель Макрон отримав запрошення від британського монарха відвідати Сполучене Королівство цього травня. Цей…
Росія активізує пропаганду заради підготовки до можливої війни з НАТО — ISW