Російська верхівка може тихо підтримувати Дональда Трампа, однак ні серед значної частини кремлівських функціонерів, ні з-поміж пересічних росіян особливих очікувань у разі обрання президентом США республіканця немає.
St Basil's cathedral. Red square.
Про це пише The New York Times.
Співрозмовники видання скептичні щодо ймовірності, що обраний президент США припинить військову допомогу Україні й таким чином наблизить кінець війни.
«Трамп може відкрито захоплюватись Путіним, однак саме за його адміністрації Україна почала отримувати летальну протитанкову зброю», ― йдеться в матеріалі.
Дональд Трамп повернув навспак пацифістськи налаштовану політику попередньої адміністрації, яку очолював Барак Обама, ― і шоковані російські високопосадовці тоді просто кричали один на одного, пише видання.
Лідер Республіканської партії США зрозуміліший росіянам, особливо істеблішменту країни ― оскільки він прагматик без принципів. Домовитися з таким простіше, ніж з людиною із принципами, особливо якщо вони публічно озвучені.
«Трамп навіть для тих, хто вважає, що він з’їхав з глузду, все одно зрозуміліший за Камалу, яка для багатьох росіян ― ніби голограма того, що США думають про себе, ― каже виданню дослідниця пропаганди й професорка з міжнародних відносин університету Нова школа в Нью-Йорку Ніна Хрущова. ― Вони розуміють його наратив, його консерватизм. Але я не думаю, що хто-небудь вірить, що він може завершити війну в Україні».
Ніна Хрущова ― професорка Нової школи у Нью-Йорку, політологиня, письменниця. Вона є правнучкою колишнього керівника СРСР, але називає його дідом. Наприкінці 1980-х Хрущова поїхала вчитися до США, здобула ступінь докторки філософії у Принстонському університеті та залишилася в Америці. В інтерв’ю Тіму Себастіану (Tim Sebastian) у програмі Conflict Zone весною 2022-го вона не погодилася з популярною версією про те, що Хрущов подарував Крим Україні, після чого була розкритикована росЗМІ.
Нагадаємо, Трамп обіцяв завершити війну Росії проти України за 24 години.
Речник Кремля Дмитро Пєсков вранці 6 листопада повідомив, що йому невідомо про плани Путіна вітати Дональда Трампа з перемогою на виборах президента США. За його словами, причиною відповідного рішення є те, що США недружня країна, яка залучена у війну проти Росії. “США – недружня країна, яка прямо й опосередковано залучена у війну проти Росії. Погіршити відносини РФ та США практично неможливо. США розпалюють і додають газ в “український конфлікт”, при цьому вони в змозі сприяти його завершенню. США здатні змінити траєкторію зовнішньої політики щодо України, але чи буде це зроблено – стане відомо після січня. РФ рішуче відкидає звинувачення у втручанні у вибори в США. Завершити “український конфлікт” в одну ніч не можна. Путін неодноразово підтверджував свою готовність до діалогу, США зараз виявляють протилежну позицію”.
Американська філософиня Донна Гаравей отримає "Золотого лева" за життєві досягнення на Венеційській архітектурній бієнале 2025…
На цій же зустрічі президентка ПА ОБСЄ обмінялася рукостисканням із представником російської делегації Костянтином Косачовим, порушивши цим…
У п'ятницю, 18 квітня, Уряд опублікував текст меморандуму щодо угоди про корисні копали, який напередодні…
Італійська прем'єр-міністр Джорджія Мелоні у четвер, 17 квітня, заявила, що президент США Дональд Трамп прийняв…
Місцевий депутат із Забайкальського краю росії Михайло Носик стверджує, що вже четвертий рік живе в…
Bloomberg пише, що наразі Польща, порівняно з іншими країнами НАТО, найбільше витрачає коштів на оборону у відсотках…