Росія хоче розширити власний ВПК завдяки Північній Кореї.
A North Korean flag flies over the propaganda village of Gijungdong in North Korea, in this picture taken near the truce village of Panmunjom inside the demilitarized zone (DMZ) separating the two Koreas, on July 19, 2022. (Photo by KIM HONG-JI / POOL / AFP) (Photo by KIM HONG-JI/POOL/AFP via Getty Images)
Про це розповів головний редактор Defence Express Олег Катков в ефірі КИЇВ24.
Росія може передати КНДР високоточні верстати, які очевидно для закупівлі, яких у КНДР немає відповідних можливостей, як з точки зору санкційного режиму, так і браку коштів. Друге, це для якого озброєння? Для всього озброєння і вочевидь яке потрібно самій Російської Федерації, тому що це все буде відбуватися не за гарні очі корейського диктатора, а знаючи що нова продукція буде йти до Російської Федерації. Тобто я поставив би на виробництво боєприпасів, на виробництво порохів, вибухових речовин, на ракети, в тому числі балістичні.
Він додав, що російські фахівці будуть контролювати якість. Також можуть виконувати певні надскладні операції та передавати конкретні компоненти, які будуть виробляти у Росії для того, щоб з них збирали щось у КНДР.
Тобто перетворення північнокорейського військового оборонного комплексу на заднє подвір’я російського ВПК. Мені здається, що це доволі загрозливий сценарій за рахунок просто кількості робочих рук і низької, найнижчої собівартості виробництва озброєння.
Нагадаємо, Росія і КНДР уклали Договір про всеосяжне стратегічне партнерство. Очільник Кремля Володимир Путін заявив, що він дасть змогу Росії отримувати військову допомогу з Північної Кореї.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.