Росія перехопила ініціативу на фронті, адже Україна відчуває брак боєприпасів, систем ППО та нестачу людей. Крім того, нашим бійцям сильно дошкуляють керовані авіаційні бомби.
UNSPECIFIED LOCATION, UKRAINE - FEBRUARY 16: Ukrainian soldiers of the 1st Presidential Brigade of the Ukraine National Guard fire artillery shells with a decades-old 105mm Italian pack howitzer at Russian positions on February 16, 2024 in the Kreminna direction at an unspecified location, Ukraine. As the two-year anniversary of Russias all-out invasion of Ukraine nears on February 24, Russian forces have stepped up attacks along a 600-mile frontline, causing Ukrainian units that are facing severe shortages of weapons, ammunition and soldiers - all reliant upon shrinking American and European aid - to dig deeper into defensive positions. (Photo by Scott Peterson/Getty Images)
Про це розповів військовий аналітик Павло Нарожний в етері КИЇВ24.
Росія вже має ініціативу майже на всіх ділянках фронту. Це сталося з купи різних причин. Перша, найбільша, те що у нас не вистачає засобів ППО. Наслідками цього є бомбардування наших об’єктів інфраструктури ТЕЦ, ГЕС і так далі.
Він додав, що багато незручностей спричиняють керовані авіаційні бомби, якими ворог буквально закидує позиції наших бійців та прифронтові міста.
От, наприклад, сьогодні по місту Суми, по Сумський ТЕЦ прилетіло дві керовані авіаційні бомби. Це приблизно 35 км від кордону. Ми не можемо збивати носії… технічно ми можемо, але у нас явно не вистачає ракет для того, щоб це робити.
Втім найбільша проблема — це нестача людей.
Ми дуже сильно затягнули з мобілізацією. Нестача цих людей була ще в осені, коли у нас була битва під Авдіївкою, тоді ворог, крім авіаційних бомб, крім артилерії, масованих ударів, використовував таку відносну просто тактику. Вони один день могли атакувати на одній ділянці, другий день на другій ділянці. Оскільки у нас бійців не вистачало, постійно наші підрозділи перекидували з одного напрямку на інший й таким чином виснажувалася логістика й це робити було дуже важко. Якби там людей було у 2-3 рази більше, то Авдіївку теоретично могли б втримати.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.