У доповіді Федерального відомства з безпеки в галузі інформаційної техніки (BSI) зазначається, що вже фіксуються спроби злому сайтів та серверів, які містять дані виборців.
Germany, Berlin, Reichstag, the Parliament Building and national flag
Напередодні виборів до Бундестагу 23 лютого німецькі спецслужби попередили про серйозну загрозу втручання з боку Росії. Згідно з даними з аналітичних звітів, російська влада виділяє щорічно до двох мільярдів євро на проведення кампаній дезінформації.
Про це пише BILD.
Ці кошти використовуються для створення сотень тисяч фейкових акаунтів, підробки новинних сайтів та розповсюдження хибних повідомлень, спрямованих на дискредитацію німецьких політиків та підтримку прокремлівських партій.
У доповіді Федерального відомства з безпеки в галузі інформаційної техніки (BSI) зазначається, що вже фіксуються спроби злому сайтів та серверів, які містять дані виборців.
“Росія застосовує весь арсенал коштів – від втручання в політичні дебати до кібератак на критичну інфраструктуру та актів саботажу”, – наголошує колишній глава Федеральної служби захисту Конституції Томас Хальденванг.
Заступник голови фракції ХДС/ХСС Андреа Ліндхольц закликала уряд обговорити заходи протидії у найближчому засіданні комітету із внутрішніх справ.
“Ми повинні знати, чи загрожують кібератаки чи саботаж конституційному порядку проведення виборів”, – сказала Ліндхольц, вказавши на нещодавні випадки анулювання виборів у Румунії через дезінформацію.
Проте спецслужби стикаються з обмеженнями. У них немає повноважень блокувати фейкові облікові записи або сайти.
“Якщо буде потрібно, ми повинні бути готові припиняти російські джерела дезінформації, але сьогодні це неможливо”, – повідомило джерело BILD.
З понад 60 тисяч зниклих близько 10 тисяч осіб мають підтверджений статус полонених. Частину з…
До позапланового моніторингу потрапила зокрема Київська міська лікарня №18.
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».
Диктатор РФ повторив наратив роспропаганди, виправдовуючи удар російської армії.
Як зазначає Time, Папа Римський Франциск був новатором у тому, що виявляв готовність вислуховувати різні погляди щодо суперечливих…
Якщо до 5 червня не буде ухвалене нове рішення ЄС, "за замовчуванням" відновиться дія положень…