Не варто проявляти активність із публікаціями, що прославляють російські війська за дії в Україні, або іншими ворожими провокативними матеріалами у соцмережах, щоб не допомагати ворогам їх поширювати.
У межах реалізації проєкту «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії глорифікації збройної агресії рф в Україні» на базі Науково-дослідного інституту вивчення проблеми злочинності імені академіка В.В. Сташиса фахівці підготували пам’ятку «Як розпізнати глорифікацію збройної агресії рф проти України та протистояти їй»
Пам’ятка надає рекомендації громадянам щодо поведінки в інформаційному просторі, спрямованої на протидію проявам суспільно небезпечного явища — глорифікації збройної агресії рф в Україні.
Під глорифікацією мається на увазі прославлення російських військових як героїв, схвалення їхніх дій, виправдовування чи визнання правомірною збройну агресію російської федерації проти України.
В пам’ятці можна знайти поради про те, як протидіяти глорифікації.
Фахівці рекомендують дотримуватися правила 4 запобіжників:
До слова, щоб протидіяти ворогу в інформаційній сфері СБУ запустили спеціального телеграм-бота «Спали ФСБешника».
Аби передати всю необхідну інформацію потрібно написати повідомлення телеграм-боту та вказати який саме злочин росіяни пропонували вчинити. Також потрібно додати інформацію про контакт, який хотів завербувати, та інші деталі, що допоможуть викрити ворога.
В одному зі спальних районів міста Києва між військовозобов’язаним чоловіком та працівником районного ТЦК виникла…
Публікація Європейським Союзом дорожньої карти поетапної відмови від закупівель російських енергоносіїв стане сигналом для компаній…
З 1 квітня в Україні оновили список платників податків із високим рівнем довіри — так…
Кабінет міністрів 18 квітня призначив Наталю Табаку на посаду голови Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ).
У Дарницькому районі облаштували Великодню фотозону.
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк залишається у команді Міністерства оборони України. Найближчим часом у відомстві повідомлять про…