Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів.
У НВК №209 «Сузір’я» рятувальники та правоохоронці провели урок із мінної безпеки. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.
Відтак, 27 січня, у школі “Сузір’я” провели урок щодо дій під час замінування школи. Після тривоги учні та вчителі швидко покинули будівлю навчального закладу.
За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, пбезпеки поводження з вибухонебезпечними предметами наразі є актуальним як для дорослих, так і для дітей. Саме тому, освітяни та надзвичайники Києва традиційно, у цей період, навчають фахівців районних управлінь освіти та керівників закладів освіти, як діяти в умовах загрози надзвичайної ситуації, у тому числі й мінній безпеці.
«Разом із тим зауважу, що навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично, спільно зі службами надзвичайних ситуацій, Національною поліцією та медиками. Таким чином діти опановують навички безпеки життєдіяльності та знайомляться з професіями, що покликані рятувати життя», – зазначила Олена Фіданян.
ДВідтак, на уроці дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали, чим відрізняються піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій України від вибухотехніків Національної поліції України, а також наочно продемонстрували, яка техніка та обладнання використовуються під час робіт із виявлення та знищення вибухонебезпечних предметів. У рамках заходу також практично відпрацьовано порядок евакуації учнів.
«Ми вдячні ДСНС та Нацполіції за проведення цієї роз’яснювальної роботи з київськими школярами, яка є дуже потрібною, важливою і актуальною. Зазначу також, що Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва проводив постійно, а тепер перевів у щоденний режим навчальні наради з керівниками закладів освіти з питань цивільного захисту», – зазначив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.
Він додав, що керівників закладів навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл.
Фото: КМДА, Київ ТБ
Оголошене Путіним так зване "великоднє перемир'я" було спробою сподобатися Трампу.
В окрузі Бузеу (район Вранча) було зафіксовано п’ять землетрусів протягом восьми годин. Перший з них…
30 листопада 2013 року Сергій Лобода брав участь у силовому розгоні протестувальників на майдані Незалежності…
Служба безпеки України заявляє, що під час будівництва Подільського мосту через річку Дніпро зі столичного бюджету…
Данія, Норвегія, Фінляндія та Швеція об'єдналися у протистоянні можливій агресії з боку Російської Федерації.
Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід заступнику міського голови столиці Володимиру Прокопіву — цілодобовий…