Гліб Рєпіч — один з фіналістів цьогорічної премії найкращого вчителя країни — Global Teacher Prize Ukraine
В одному з інтерв’ю для медіа про технології чоловік розповів, що показувати свої вміння з хімії широкій аудиторії людей розпочав з 2014 року після Дня науки. Чоловік почав працювати у “Трюки науки” – розважальні заходи для дітей та дорослих, наукове шоу.
“Через деякий час мене запросили до однієї з приватних дистанційних шкіл у Києві, для якої я попередньо записав відео з лабораторними роботами. Це ліцензована школа, ми навчаємо від 5 до 11 класу. У нас уроки виходять в записі. Насправді викладання онлайн неефективне: неможливо тримати увагу учнів”, – розповів Гліб Рєпіч.
Він зазначив, що вважає таке навчання дуже ефективним. Адже учні з задоволенням розглядають хімічні експерименти, навчаються і спілкуються з вчителем на онлайн-конференціях.
“Перше — в учнів буває «нульовий» рівень знань: вони вже 10–ий клас, але ніби перший раз. Назвати деякі елементи навіть буває складно. Я не розумію, як їх переводили в наступні класи й хто їх навчав до цього. Друге — стереотипи: що хімія — це якась дичина, і навіщо її взагалі вчити. Я наче прикольний вчитель, а до мене навіть на консультації не ходили. Основна маса дітей бачила хімію «в одному місці»”, – каже Гліб.
Саме тому чоловік розпочав викладати відео в ТікТок з березня 2021 року, щоб зацікавити своїх учнів. І вже за перший місяць зібрав 50 000 підписників. Через три місяці їх стало 140 000. Зараз у вчителя-тіктокера 170 тисяч підписників.
Після цього популярність вчителя зросла. “Мені почали писати батьки, що діти хотіли б такого викладача з хімії, бо їм в школах цей предмет нудно викладають. А ще мені почали писати мої ж учні, а я їм — а чому на консультацію не ходиш? Вони про мене хоча б дізналися. Відвідуваність консультацій зросла вдвічі”, – зауважив Гліб.
І хоча чоловік має велику аудиторію і популярність, та як монетизувати свій акаунт поки не думав. Адже для нього найголовніше, розповідати дітям про хімію.
Фото: Інстаграм
Стримінговий гігант Netflix випустив п’ятий і фінальний сезон популярного психологічного трилера «Ти» (You). Прем’єра відбулася…
В українській армії зараз близько 800 або 600 тис. добровольців, кожен випадок мобілізації перевіряється окремо…
Хлопця на ТОТ росіяни намагалися мобілізувати, але його вдалося евакуювати на підконтрольну Україні територію.
Ліхтенштейн виділив 8 млн швейцарських франків на підтримку швидкого відновлення й 800 тис. — на…
Рютте також підкреслить, що примусове прийняття угоди, вигідної для Москви, не лише підриває суверенітет України,…
Путін без розбору вбиває все більше українських цивільних, вбив і поранив 100 людей у Києві,…