Співзасновник Monobank Олег Гороховський і представник мережі ресторанів Monopizza Дмитро Білецький посварилися в інтернеті через приставку mono в назві своїх продуктів. Чоловіки в соцмережах намагалися з’ясувати, хто першим вигадав «mono».
Вочевидь, кожен залишився при своїй думці.
Співзасновник Monobank Олег Гороховський і представник мережі ресторанів Monopizza Дмитро Білецький посварилися в інтернеті через приставку mono в назві своїх продуктів. Чоловіки в соцмережах намагалися з’ясувати, хто першим вигадав «mono».
Гороховський у своєму Telegram-каналі опублікував пост, де попередив про шахрайські казино і платформи для заробітку, які видають себе за бренд Monobank. Заодно написав, що останнім часом в Україні з’явилося багато продуктів з часткою mono в назві. І назвав їх «шахраями», які «крадуть чужі креативи», закликавши клієнтів Monobank бойкотувати такі продукти.
«Будь ласка, не ведіться на цих аферистів (…) Водночас повідомляю, що monopizza, monotaxi, морозиво Mono і навіть цей ресторан у Тайланді (на фото) також не мають до нас жодного відношення. Їх усіх об’єднує те, що їм не вистачає розуму вигадати щось гідне і вони крадуть чужі креативи» — написав він.
В особисті повідомлення Гороховському відповів Дмитро Білецький, який назвався преставником бренду мережі ресторанів Monopizza. Гороховський опублікував скріншот повідомлення.
Білецький здивувався, прочитавши, що компанія нібито вкрала назву у Monobank. І попросив Гороховського або прибрати згадку про піцерію з поста, або надати аргументовані докази.
«Наскільки я знаю. цей бренд ніколи не натякав на зв’язок із вами» — написав він.
Білецький зазначив, що Monopizza з’явилася 2 роки тому й ніколи не натякала на зв’язок з банком, і взагалі стилізована під відому картину (мається на увазі Мона Ліза да Вінчі). Натомість Гороховський зауважив, що назва в логотипі Monopizza написана шрифтом Monobank.
І додав, що до 2017 року в Україні не було жодного бренду, який використовував у назві Моно.
«Ну і, якщо така справа, вони її навіть на свій логотип втиснули, та й написали назву нашим шрифтом, якщо вже у них бренд на честь Моно Лізи. Є один нюанс – до 2017 року в Україні не було жодного бренду, який використав назву Моно. Зате тепер всі мають «пояснення»: монопломбір, моноприводні машини, Моно Ліза…» — написав він.
У коментарях до посту користувачі розходяться в думках. Деякі відзначають, що в Норвегії є monobank, який створили 2015 році. Гороховський відповів йому, що «Норвегія далеко», і що про такий банк український Monobank не чув, і що це — «збіг».
Інші називають дії піцерії «агресивним маркетингом», треті жартують про монополію і моногамію.
Фото: Фейсбук
Контррозвідка СБУ заявляє про затримання агента ФСБ РФ, який коригував російські ракетно-дронові удари по Черкаській…
Керівник офісу президента Андрій Єрмак у вівторок, 22 квітня, повідомив, що у рамках ініціативи Bring…
Європа готова прийняти запропонований Дональдом Трампом "мирний план", у якому передбачається визнати контроль Росії над Кримом і…
Щонайменше 32 туристи загинули в результаті теракту в Індії під час візиту до країни віцепрезидента…
Адміністрація Трампа докладає спільних зусиль, щоб скасувати ініціативи, спрямовані на притягнення Росії та її лідера…
Президент США Дональд Трамп допустив зниження мит на товари з Китаю та наголосив, що Пекіну…