США та Україна домовилися про спільне виробництво зброї. Зокрема, йдеться про гібридні системи ППО.
Military factory.Military factory.Manufacturing and maintenance of military equipment and tanks
Про це повідомляє Білий дім та Пентагон.
Пентагон, Міністерство оборони та Міністерство стратегічних галузей промисловості України підписали декларацію про наміри щодо спільного виробництва зброї та обміну технічними даними. Документ підписали у рамках американсько-української конференції оборонно-промислової бази у Вашингтоні.
Конференція зібрала близько 350 представників промисловості та уряду США, України та Європи. Учасники обговорили збільшення виробництва зброї для підтримки України.
Як зазначили у США, співпраця буде зосереджена на системах протиповітряної оборони, виробництві критичних боєприпасів та ремонті військової техніки.
Білий дім наголошує, що Пентагон та партнери надали Україні технології для початку виробництва гібридних систем ППО у рамках програми FrankenSAM. Проєкт спрямований на покращення застарілих систем протиповітряної оборони з використанням певних західних боєприпасів.
Нагадаємо, Німеччина обіцяє наростити виробництво зброї для постачання Україні. Глава німецького Міноборони пояснив, що потрібен час, аби відкрити завод і створити необхідні запаси, щоб потім мати змогу виробляти швидко та безперебійно.
За даними ЦПД, Росія допомогла КНДР налагодити виробництво ударних безпілотників і навчає північнокорейських операторів.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Ізраїль прийняв умови для 60-денного припинення вогню в Секторі…
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що питання постачання крилатих ракет Taurus для України залишається відкритим…
Виставка Soft pink matter зосереджується на особистих роздумах мисткині про існування в тілі, що визначається…
В Успенському соборі Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" відкрилася виставка "Трійця Святая, слава Тобі", що вперше…
Північна Корея вже розмістила перші російські зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Окрім того, Кремль передав КНДР…