Categories: Без рубрики

Стоїть на своєму. Професорка університету Драгоманова, яку нібито щепили не від COVID-19, а від дифтерії та правця, збирається вирішувати цю ситуацію як адвокат

Наразі жінка збирає всю необхідну доказову базу.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Раніше ми писали, що Леся Дубчак, професорка НПУ імені М. П. Драгоманова, на своїй Facebook-сторінці розповіла, що її нібито щеплювали простроченою вакциною від дифтерії та правця, а не «протиковідною» сироваткою Pfizer. Хоча в Департаменті охорони здоров’я КМДА спростували поширену інформацію – медики користувалися коробками від старих вакцин.

Сама ж Леся Дубчак в ефірі телеканалу «Київ» зазначила, що під час вакцинації жінці фактично не надали жодної інформації щодо вакцини.

«Я декілька разів уточнила інформацію про виробника вакцини. Двоє з чотирьох присутніх медиків сказали, що це вакцина Pfizer. Коли я вже сіла до медсестри, яка безпосередньо робила щеплення, я оглянула ампулу в її руках. На цій ампулі був тільки логотип із двома буквами та декілька цифр. Такого ж кольору, як я згодом побачила на коробці», – зазначила пані Леся.

Жінка тоді хотіла сфотографувати ампулу, але лікарка порадила сфотографувати краще коробку, щоб ознайомитися з усією інформацією. Леся Дубчак після вакцинації так і зробила, а вдома почала дізнаватися деталі.

«Трошки мене збила інформація про місцезнаходження компанії-виробника. Адже там було слово BioTech. Я почала з’ясовувати, чому на коробці інформація про іншу вакцину – дифтерія та правець. По QR-коду з коробки намагалася перейти на сайт виробника, однак це все не працювало. Врешті я подумала, що це цей виробник, просто це інший завод компанії Pfizer чи BioTech в Індії. Та, як я з’ясувала, – компанія, якою нас щеплювали, тільки почала розробку вакцини проти COVID-19. Фактично, той логотип із ампул не міг бути вакциною від коронавірусу, адже вказана фармакомпанія проводить тільки третій етап випробувань вакцини від COVID-19», – пояснила пані Леся.

Фото коробки з-під вакцини, опубліковане Лесею Дубчак

За словами професорки, після вакцинації жінка не мала ніяких побічних ефектів.

До слова, учора, 14 червня, Лесі Дубчак зробила лабораторне тестування на наявність антитіл до COVID-19, дифтерії та правцю в крові.

Цікаво, що пані Леся запевняє, що зі слів її особистих знайомих – ніхто не надавав повної інформації щодо вакцини, якою робили щеплення. Водночас у деяких університетах не дозволяли сфотографувати ані ампули, ані коробки.

«Як адвокат, я наразі збираю відповідну доказову базу. Я пройду всі необхідні тестування. Крім мене, це зроблять ще кілька моїх колег. Для того, щоб з’ясувати чи є в нас антитіла до COVID-19, дифтерії та правцю. Це буде показово. Я не хочу зараз розголошувати всю інформацію. Але як адвокат, повірте, я зможу зібрати достатньо фактів, які зможуть підтвердити поширену мною у Facebook інформацію. Однак це збирається доволі довго», – повідомила Леся Дубчак.

Водночас професорка каже, що з нею не зв’язувалися представники КМДА, відтак станом на 20:25 14 червня жінка не знала позиції міста щодо цього.

Нагадаємо, Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА запевнила, що Леся Дубчак та всі інші освітяни точно отримали щеплення вакциною Pfizer.

«У цьому випадку виявилося, що медики користувалися коробками від старих вакцин. Тому, будь ласка, не переймайтеся. У нас все відбувається за планом та за дуже жорстким контролем. Ба більше, той, хто вакцинується, має право подивитися саму ампулу, із якої набирають вакцину. Також можна ознайомитися з документами, які є в медичної бригади, щоб засвідчитися, що вакцинація відбувається саме тією вакциною, яка потрібна, і термін придатності в неї теж діє», – наголосила пані Ганна.

Цікаво, що за 14 червня 2021 року в Києві вакцинувалися 8 883 людини.

Фото: фейсбук

Recent Posts

Папа Римський на Великдень згадав про «спустошену війною Україну» — Sky News

88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…

11 години ago

Москва може отримати ключову роль в іранській ядерній угоді — The Guardian

Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…

11 години ago

Великоднім перемир’ям Путін хоче заманити Трампа в пастку — Bild

Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.

11 години ago

Україні може знадобитися імпортувати 6,3 мільярда кубометрів газу наступної зими через рекордно низькі запаси — Reuters

Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…

12 години ago

На Хрещатику тимчасово обмежать рух транспорту у напрямку від Європейської площі

Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.

12 години ago