Олена Шершньова не рекомендує показувати цей серіал дітям та підліткам.
Південнокорейський серіал «Гра в кальмара» здобув велику популярність через велику кількість жорстоких сцен, які задовольняють потяг глядачів до смерті та агресії. Про це в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» розповіла психологиня Олена Шершньова.
За словами психологині, перегляд такого серіалу може бути альтернативою для глядачів, яким потрібно проявити агресію, і при цьому не влаштовувати конфлікти в реальному житті.
«Серіал «зайшов», тому що покриває цілу низку психологічних записів глядачів. В першу чергу це потяг до смерті, «танатос» про який говорив Фрейд. Людині необхідно виводити агресію, і робити це варто «екологічно». Це може бути і перегляд серіалів. Люди, які хочуть вивести агресію, можуть піти на вулицю і затіяти там бійку, а можуть включити серіал, подивитися, відчути катарсис і скинути негатив. Жорстокі сцени, які жахають, є певним благом для глядачів, вони можуть задовольняти інстинкт» — зазначила Шершньова.
За словами психологині, показувати цей серіал дітям або підліткам не варто, бо вони його сприймають інакше, ніж дорослі.
«Справа в тому, що коли доросла людина дивиться, то вона відшукує психотип. Сталий психотип, і проживає разом з ним емоції, переживання. Коли молода людина дивиться на такі сцени, вона може шукати там рольові моделі, думати що так правильно, так треба, так годиться. І робити неправильні висновки, формувати деструктивні установки» — додала фахівчиня.
Шершньова каже, що це завдання до батьків — пояснити дитині, що те, що відбуваєтсья на екрані, це приклад того, як робити не треба.
Нагадаємо, Ткаченко пропонує знімати продовження «Гри в кальмара» в Україні.
«Гра в кальмара» (Squid Game) — веб-серіал, який нещодавно очолив загальносвітовий рейтинг стрімінгового сервісу Netflix. Трилер про виживання зайняв перше місце в 90 країнах. За сюжетом, у ньому дорослі люди грають в дитячі ігри, намагаючись зберегти своє життя і виграти величезний грошовий приз. Шоураннер Хван Дон Хек каже, що він хотів написати історію, яка стала б алегорією або байкою про сучасне капіталістичне суспільство, де «конкуренція перетворюється в боротьбу за життя».
Фото: Фейсбук
Прем'єр Британії заявив, що українці повинні самостійно визначати свою долю. При цьому топпосадовець наголосив, що…
Державний секретар США заявив, що "НАТО — це добре, поки НАТО є справжнім оборонним альянсом,…
23 квітня на зустріч у Лондоні, формальним організатором якої є британська сторона, прибула українська делегація у складі глави Офісу президента…
Централізована закупівельна організація – це фактично маркетплейс державних закупівель з відбудови.
Китай розглядає можливість будівництва атомної електростанції на Місяці для живлення Міжнародної місячної дослідницької станції (ILRS),…
У суботу, 19 квітня, в одному з житлових будинків Шевченківського району столиці на вул. Січових…