Онлайн-маркетплейс Temu, що стрімко набрав популярність у США завдяки дешевим китайським товарам, змінює бізнес-модель через тарифну політику Дональда Трампа.
Про це пише Bloomberg.
Тепер Temu планує продавати виключно продукцію від американських постачальників і працювати за принципом “локального виконання замовлень”.
Temu – дочірня компанія китайського холдингу PDD Holdings – розпочала активний пошук продавців у США. Компанія стверджує, що така модель дозволить уникнути сплати імпортних мит і водночас збереже ціни для американських споживачів на колишньому рівні.
Це рішення стало відповіддю на нову торговельну політику США: адміністрація Трампа нещодавно скасувала так зване звільнення від тарифів “de minimis”, що дозволяла імпортувати дрібні посилки з Китаю без податків.
Ще в лютому Temu просила китайських виробників відправляти продукцію гуртом на склади в США, щоб мати змогу продавати її локально. Але якщо імпорт залишиться дорогим, поповнення товарних запасів також подорожчає, а отже, і кінцеві ціни можуть зрости.
У Temu також заявляють, що перехід на локальну модель допоможе американським малим бізнесам розширити доступ до споживачів і підвищити якість сервісу.
Раніше повідомлялося, що Китай скасує санкції проти п’яти чинних і колишніх депутатів Європарламенту, які критикували порушення прав людини, — це відкриє шлях для торговельних переговорів між Пекіном та Євросоюзом.
Зокрема, наступного тижня у столиці відбудуться культурні події музеїв, театрів і бібліотек, серед яких –…
Генсек НАТО запропонував членам Альянсу збільшити витрати на оборону до 3,5% ВВП і виділити ще…
На запитання, які саме пропозиції передала українська сторона Угорщині 29 квітня під час візиту в…
Посол США при НАТО на кожній зустрічі послів НАТО підкреслює вимогу американської адміністрації, аби держави-члени…
Зеленський провів нараду, присвячену винищувачам F-16.
2 травня Федеральна служба захисту конституції Німеччини класифікувала ультраправу партію Альтернатива для Німеччини як правоекстремістську. Державний…