Війна змусила багатьох із нас пережити стрес, через психічні травмами, зіткнутися з депресією або посттравматичним стресовим розладом, відчути травматичний досвід переїздів та довготривалих поїздок у чужі міста та країни.
Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я.
У повідомленні зазначили, що під час війни більшість українців зустрілися зі стресом. Проте в умовах нервів саме адекватна фізична активність може запобігти або посунути початок багатьох захворювань, а також надати терапевтичну допомогу людям з хронічними хворобами, які отримують лікування.
Дослідження STEPS показало, що 73,3% населення не займалися інтенсивною фізичною активністю. Та для того, щоб бути фізично активними регулярно потрібно вибрати свою інтенсивність фізичних навантажень:
У ЦГЗ зазначили, що навіть якщо ви зараз опинилися в умовах, які не дозволяють бігати на свіжому повітрі або ходити в улюблений спортзал, підіберіть для себе вправи помірної та високої інтенсивності, що можна виконувати вдома та навіть в укритті.
Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив, що будь-які зустрічні вимоги Росії до ініціативи щодо 30-денного припинення вогню будуть…
Україна ефективно захищає себе проти російської агресії завдяки волі народу та героїзму своїх солдатів, але…
Президент Володимир Зеленський та європейські лідери сказали американському колезі Дональда Трампу, що у разі припинення…
10 травня, у швейцарському місті Женева зустрілися віцепрем'єр Китаю Хе Ліфенґ та міністр фінансів США Скотт Бессент.…
Між Силами оборони України та російськими військами від початку доби відбулися 84 бойові зіткнення, на…
США візьмуть на себе керівну роль у моніторингу дотримання режиму припинення вогню в Україні.