Підтримка України збережеться за нової адміністрації на чолі з Дональдом Трампом та нового складу Конгресу, оскільки США "не можуть дозволити" собі програти цю війну з огляду на наслідки в Європі та інших частинах світу.с
WASHINGTON, UNITED STATES - JANUARY 01: The stars and stripes flag flying at the Capitol Building, Washington, USA.
Таку думку висловив конгресмен-республіканець, голова комітету у закордонних справах Палати представників Майкл Маккол, пише “Голос Америки”.
За словами Маккола, Китай стежить за тим, що Росія робить в Україні, та за реакцією союзників України.
Слабкість цієї реакції може спровокувати агресивні дії Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні, вважає він.
“Ми не можемо собі дозволити програти цю битву”, – сказав конгресмен.
Маккол пояснив, що можуть бути різні варіанти, як надати подальше фінансування Україні.
Зокрема, він згадав про позики та можливість ленд-лізу, подібно до того, як зброя виділялася Великій Британії під час Другої світової війни, а потім значна частина цих позик була списана.
Водночас конгресмен визнав, що питання подальшого виділення допомоги Україні буде предметом “інтенсивних дебатів” у новому складі Конгресу, який стане до роботи на початку наступного року.
“Я не можу брехати про це, і, звичайно, хочу бути чесним, що будуть дуже інтенсивні дебати у новому Конгресі”, – сказав Маккол.
Нагадаємо, раніше видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп нібито планує “швидко припинити війну” в Україні шляхом замороження конфлікту по лінії бойового зіткнення і розмежування демілітаризованою зоною. Відомо, що Трамп уже поговорив із російським правителем Владіміром Путіним, порадив йому не йти на ескалацію війни в Україні та нагадав йому про значну військову присутність США в Європі.
Натомість у Кремлі заявили, що цієї розмови з Трампом не було, а у наступні кілька днів, 17 листопада, Росія здійснила одну з найбільших ракетних атак на Україну, випустивши 120 ракет і 90 ударних дронів. Вже 21 листопада росіяни вперше застосували проти України балістичну ракету середньої дальності, що має 6 бойових частин, кожна з яких оснащена шістьма суббоєприпасами. Експерти вважають, що це була міжконтинентальна ракета РС-26 “Рубіж”. Путін же заявив, що це нібито нова розробка під назвою “Орєшнік”. Експерти також вважають, що застосування цієї ракети мало на меті послати сигнал Заходу про готовність Путіна до ескалації.
The Legend of Ochi — це американська фентезійна пригодницька стрічка, яка поєднує міфологічні мотиви, візуальну…
Фільм «The Accountant 2» — це американський екшн-трилер, який є продовженням стрічки «The Accountant» (2016).…
«Until Dawn: До світанку» — це кінематографічна адаптація популярної відеогри, яка вперше вийшла у 2015…
25 квітня, напередодні річниці Чорнобильської катастрофи, Європейський інститут Чорнобиля втретє збирає провідних українських науковців, експертів,…
24 квітня у Києві відкриють виставку «Іканича»: маріупольська писанка — перша фізична експозиція, присвячена культурній…
У грудні французький президент заявив лідерам партій, що він намагатиметься уникнути позачергових виборів до закінчення…