Непоодинокими історіями кияни діляться в мережі.
“Покупець питає: «Який сир залишився?». Продавчиня ніяково мовчить. Покупець знов питає. Продавчиня – очі додолу. І майже вибачаючись: «російський…»”, – пише киянин.
За його словами, йому боляче було дивитися як людина було ніяково вимовляти цю назву. “Наскільки це неприємно і огидно. Треба щось робити”, – додав він.
В коментарях пишуть, що також стикались з подібними історіями, а окремі уточнюють, що росіяни поцупили рецепт сиру у німців, він в оригіналі носить назву “тільзитер”.
За даними Вікіпедії, оригінальна рецептура сиру була розроблена в середині XIX століття пруссько-швейцарськими поселенцями, сім’єю Вестфаль, з долини Емменталь (кантон Берн) під назвою сир «Тільзитер». Цей сорт сиру «Тільзитер» виготовлявся в Східній Пруссії у місті Тільзит. Після Другої світової війни місто Тільзит перейшло під контроль РРФСР у складі Радянського союзу і стало називатися – містом Совєтськ Калінінградської області, а сорт сиру «Тільзитер», що виготовлявся в цьому місті, був привласнений Радянським союзом собі під назвою сир «Російський». В даний час сир «Тільзитер» виготовляється, різними виробниками, в країнах ЄС та Австралії, також він продається в США.
Фото: Фейсбук
"Borderline" – це комедійний трилер із елементами жахів, режисером якого виступив Джиммі Ворден. Фільм розповідає…
"The Present" – це американський комедійний фентезійний фільм, режисером якого виступив Крістіан Діттер. Стрічка розповідає…
"The Balconettes" – це нестандартний фільм, який поєднує гумор, жахи та соціальну сатиру. Він викликає…
Світова прем'єра фільму відбулася 22 квітня в Лондоні. Фільм завершує П’яту фазу кіновсесвіту Marvel. У…
Речник Сил оборони півдня Владислав Волошин зазначив, що напруження зберігається і на Оріхівському напрямку, зокрема…
Прокурор повідомив про початок процедури екстрадиції Козинського до України.