Вокзал у Києві стане пілотний проектом "Укрзалізниці" запуску торгових точок для орендарів та інвесторів.
Також у планах УЗ реконструювати есклатор в приміщенні вокзалу, термін експлуатації якого добігає кінця. В перспективі відбудеться і заміна на інші конструкції. Про це розповів директор філії «Вокзальна компанія» АТ «Укрзалізниця» Володимир Коваль.
Українські вокзали сьогодні є збитковими. «Вокзальна компанія» «Укрзалізниці» планує провести їх аудит та зробити привабливими для орендарів. Першим пілотним проектом стане столичний вокзал.
“Ми хочемо зробити пілотний проект на базі Київського вокзалу. Це буде візуалізація — схема вокзалу з прив’язкою до конкретної локації всіх потенційних місць, які можна здати в оренду, зі зрозумілим зонуванням, – розповів Володимир Коваль. – Насамперед вивчимо можливість розміщення тих чи інших груп товарів у конкретних місцях: тут буде фудкорт, там — продуктова група товарів, далі — промислова, аптека тощо. Кожен працівник Укрзалізниці, який має авторизований доступ до цієї інформації, може її швидко переглянути на екрані, відкривши інтерактивну карту. Непотрібно комусь телефонувати чи шукати якісь папери. Я ставлю собі за мету зробити цей пілотний проєкт і максимально відкрито, на засадах транспарентності, показати, як ми працюємо. Адже маємо величезні масштаби, які потрібно показувати і які здебільшого розташовані в самому серці міст України”.
Також він поділився своїм баченням вирішення проблеми з київським ескалатором. “У ескалатора була обідня перерва з 12:00 до 16:00. Перше, що ми зробили, — це змінили графік технологічних зупинок. Їх змістили на ніч, коли менше потягів і пасажирів. Кінець його експлуатації припадає на кінець 2021 р.—початок 2022-го. Тобто ще якийсь час він має функціонувати, – каже Володимир Коваль. – Я не інженер, але оскільки це питання вже стало мемом, то я його вивчив. Основна проблема полягає в тому, що це офісні ескалатори, які за своїми технічними характеристиками не пристосовані до такого пасажиропотоку. В процесі експлуатації на ескалаторах були замінені елементи на ті, які можуть витримувати більші навантаження, але цього все одно недостатньо, бо технологічно вони розраховані на зовсім іншу кількість людей. Зараз ми у процесі оголошення тендерної процедури на черговий ремонт ескалаторів. Але все одно їх потрібно замінювати на нові. Розглядаються на заміну зовсім інші конструкції, які мають витримувати більші навантаження. Є кілька можливих варіантів придбання — купівля у лізинг або через відкриті торги. І ми це зробимо, от побачите”.
Нагадаємо, на станції метро “Вокзальна” з’явиться другий вихід – в метрополітені стартував тендер проекту виходу.
Фото: УЗ
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.