Наразі в столиці встановлено 580 контейнерів даного типу (280 – для пластику, 281 – для скла, 19 – для паперу).
Про це повідомляється на сторінці «Київкомунсервісу» в Facebook.
У Києві продовжується реалізація проекту впровадження роздільного збору побутових відходів.
Ознайомитись з переліком адрес та локацій зі встановленими контейнерами можна ТУТ.
Наступний район, де будуть встановлені контейнери – Шевченківський.
Мешканцям цього району, які прагнуть сортувати сміття, пропонують надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.
На основі звернень, спільно з Шевченківською РДА та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району Києва» будуть узгодженні місця встановлення.
Звернення на встановлення контейнерів можна подати ТУТ.
Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування «Київкомунсервісу».
Зазначається, що при поданні звернення на встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику розміром 4 х 2 метри, можливість заїзду спецавтотранспорту та позицію сусідів.
Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.
Також краще, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «мисливцями вторсировини». Крім того, необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.
На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону можна подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.
З 22:00 до 08:00 контейнерами для скла користуватись заборонено, так як при викиданні порожньої склотари створюється підвищений рівень шуму, на що будуть скаржитись інші мешканці.
У підприємстві просять бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням та слідкувати, щоб до контейнерів не потрапляли недопалки та легкозаймисті предмети, оскільки це пожежонебезпечно.
Нагадаємо, в столиці на початку року встановили 500 контейнерів-“дзвіночків” у 8 районах.
Фото: Facebook
Європейський суд постановив, що програма "золотих паспортів" Мальти, яка надає громадянство заможним інвесторам, порушує правила…
17 квітня 2025 року Міністерство освіти і науки України в рамках реформи «Нова українська школа»…
Президент США Дональд Трамп не виключає посилення тиску на РФ шляхом санкцій.
Сьогодні Рада Безпеки ООН проведе важливе засідання, скликане головуванням Франції, щодо російської агресії проти України…
Кабінет Міністрів України продовжив дію Положення про спеціальні обов'язки на ринку електроенергії до 31 жовтня…
На Київщині зафіксували рідкісне природне явище – торнадо, яке помітили у Броварському районі. Відео з…