Categories: Без рубрики

У США хакери зламали месенджер, яким користувалися понад 60 урядовців

На початку травня хакери зламали месенджер TeleMessage, яким користувалися десятки американських чиновників – серед них співробітники Білого дому, дипломатичних служб, митниці та Секретної служби. Його також використовував Майкл Волтц.

Про це пише Reuters.

Видання пише, що хакер перехопив повідомлення від більшої кількості посадовців США, ніж було відомо раніше. Reuters зазначає, що це робить інцидент ще серйознішим і посилює побоювання щодо захисту даних в адміністрації Трампа.

Reuters знайшло у злитих даних понад 60 різних урядових користувачів месенджера TeleMessage. Ці дані надала американська некомерційна організація Distributed Denial of Secrets, яка збирає зламані та злиті документи в інтересах суспільства. У злитих матеріалах були повідомлення від працівників служб із надзвичайних ситуацій, митниці, дипломатичних установ США, щонайменше одного працівника Білого дому та співробітників Секретної служби. Повідомлення, які побачило агентство Reuters, охоплювали приблизно один день і закінчувалися 4 травня. Багато з них були уривчастими або неповними.

Reuters не вдалося перевірити весь вміст витоку даних із TeleMessage, але більш ніж у шести випадках агентство змогло встановити, що телефонні номери у витоку справді належали конкретним людям. Один з одержувачів перехоплених повідомлень – людина, яка подавала заявку на допомогу до Федерального агентства з надзвичайних ситуацій – підтвердила, що її повідомлення справжнє. Фінансова компанія, повідомлення якої теж були перехоплені, також підтвердила їхню справжність.

Reuters не вдалося з’ясувати, як саме кожна з установ використовувала TeleMessage. На основі обмеженого аналізу видання не виявило нічого, що можна було б вважати явно конфіденційним, і не знайшло повідомлень від Волтца чи інших міністрів.

Водночас фахівець з кібербезпеки Джейк Вільямс, який раніше працював в Агентстві нацбезпеки, сказав, що навіть якщо тексти в перехоплених повідомленнях не містили важливої інформації, то метадані – тобто, хто, коли і з ким спілкувався – становлять загрозу на рівні контррозвідки. За його словами, навіть без самих повідомлень ці дані вже є дуже цінною інформацією для розвідки.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони США Піт Гегсет використовував додаток Signal набагато ширше для ведення офіційних справ Пентагону, ніж — це було відомо раніше.

Recent Posts

Іспанські ЗМІ розповіли деталі вбивства Портнова зі слів очевидців

Вбивство Андрія Портнова біля воріт Американської школи в Позуело-де-Аларкон, коли він відводив своїх 10-річну та…

4 години ago

Фінляндія завершила перші 35 км паркану на кордоні з Росією

Фінляндія завершила перші 35 кілометрів паркану, який вона будує на закритому східному кордоні з Росією.…

4 години ago

Автолавка-“арт-об’єкт”: у Подільському районі прибрали незвичну розфарбовану автівку

У Києві триває демонтаж закинутих автолавок та транспортних засобів, які використовують для незаконної стихійної торгівлі.

5 години ago

У Голосіївському районі облаштували безбар’єрний підхід до ЦНАПу

У Києві продовжують впроваджувати безбар’єрні рішення у публічному просторі. Так, у Голосіївському районі завершили облаштування…

5 години ago

Одна проти психів. 22 травня у прокат виходить експериментальний горор “Кривава таємниця”

Фільм «Cuckoo» — це експериментальний горор 2024 року, режисером і сценаристом якого виступив Тільман Зінгер.…

5 години ago

Марлон Брандо гвалтує Марію Шнайдер під керівництвом Бертолуччі. 22 травня у прокат виходить французька драма “Непристойна пропозиція”

Фільм «Being Maria» — це французька біографічна драма 2024 року, режисером якої виступила Жессіка Палю.…

5 години ago