Європейська комісія підозрює, що фейкові новини та контент можуть пропагувати самоушкодження.
BATH, UNITED KINGDOM - MARCH 10: A 12-year-old boy looks at a smartphone screen displaying the TikTok logo on March 10, 2024 in Bath, England. Following the lead of the EU Commission and several US administrations, TikTok was banned from UK government phones last year amid security concerns around the Chinese-owned video app. Recently TikTok announced that every account belonging to a user below age 18 have a 60-minute daily screen time limit automatically set. (Photo by Matt Cardy/Getty Images)
Єврокомісія розпочала розслідування щодо можливого негативного впливу алгоритмів рекомендацій ТікТоку, Ютубу та Snapchat на психічне здоров’я користувачів. Є підозра, що ці платформи можуть сприяти поширенню фейкових новин та контенту, який пропагує самоушкодження.
Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.
Єврокомісія вимагає від ТікТоку, Ютубу та Snapchat розкрити інформацію про те, як саме працюють їхні алгоритми, і які заходи вживаються для мінімізації ризиків, зокрема у ЄС розслідують:
Компанії мають час до 15 листопада, щоб надати відповіді на ці питання. У разі відмови або надання неправдивої інформації їм загрожують штрафи.
Це не перше розслідування Єврокомісії щодо ТікТоку. 20 лютого стало відомо, що компанію звинувачують у порушенні правил щодо захисту дітей та модерування контенту.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс наступного тижня відвідає Індію з чотириденним візитом та зустрінеться з…
Російські війська вперше були зафіксовані з оновленою реактивною системою залпового вогню M-1991 калібру 240 мм…
Росіяни вперше за останні кілька років хочуть провести у столиці США Вашингтоні ходу «Безсмертного полку»,…
Другий вікенд Coachella 2025 пройшов з 18 по 20 квітня в Індіо, Каліфорнія, і подарував…
У Москві Таганський суд визнав винним Google у розголошенні особистих даних російських військовослужбовців, які загинули…
Міністерство оборони України спрямувало третину оборонного бюджету на технологічну зброю.