Лише позбавивши російську армію ресурсів для продовження бойових дій, Україна зможе почати широкий наступ на фронті, здатний спричинити обвал російської оборони і швидку деокупацію територій без тривалих запеклих боїв.
DONETSK OBLAST, UKRAINE - JUNE 11: Ukrainian Infantry soldiers are seen in tactical AK 47 shooting training at the direction of the Chasiv Yar, Donetsk Oblast in Ukraine, June 11, 2024. (Photo by Jose Colon/Anadolu via Getty Images)
Україна досі здатна перемогти Росію у прямому військовому протистоянні, але єдиний спосіб, у який це можливо, саботує недолуга дипломатія Дональда Трампа. Про це пише The Hill.
Україна не має достатньої кількості людських ресурсів і зброї, щоб “у ближньому бою” вибити росіян зі своєї території. Така стратегія призвела би лише до великої кількості жертв і грала би на руку Кремлю у його стратегії війни на виснаження.
На думку аналітиків, щоб перемогти Росію, Україна повинна виграти війну в небі, захистивши власний тил і одночасно розпочавши повітряну кампанію зі зніщення російського військово-промислового потенціалу в тилу і придушення російської логістики на фронті.
Аналітики зазначають, що для реалізації цього плану Україні, звісно, знадобиться рішуча підтримка Заходу. В першу чергу, матеріально-технічна та розвідувальна – більше літаків, більше систем ППО, більше ракет різної дальності. Критично важливо, щоб Україна була здатна знищувати російські матеріальні ресурси не лише на окупованій території, але й глибоко на території самої Росії. І не лише військові ресурси.
“Завдання та мета глибокої боротьби полягає в тому, щоб зруйнувати здатність Росії вести війну, атакуючи її джерела доходів (нафтопереробні заводи), воєнне виробництво та сховища боєприпасів (дрони, боєприпаси, зброя), а також її можливості глибокого удару (аеродроми, з яких запускаються російські бомбардувальники)”, – пояснюють аналітики.
Лише позбавивши російську армію ресурсів для продовження бойових дій, Україна зможе почати широкий наступ на фронті, здатний спричинити обвал російської оборони і швидку деокупацію територій без тривалих запеклих боїв.
Однак увесь цей план, починаючи із завоювання неба, зриває президент США Дональд Трамп, вважають аналітики. Вони зазначають, що спроби залучити Путіна до переговорів про припинення вогню не дають нічого, окрім затягування часу. Цей час Росія використовує, аби виробляти нову зброю, заміщуючи свої втрати на фронті.
Відповідний указ №306/2025 опублікований на сайті президента.
Схвалений законопроєкт також передбачає мито у 6,5% на добрива, імпортовані з Росії та Білорусі. У…
За словами держсекретаря США, склад російської делегації не свідчить про «прорив» у просуванні миру.
Президент України Володимир Зеленський планує відвідати інавгураційну месу Папи Лева XIV, якщо йому дозволять військові…
За словами адвоката, суд також зобов’язав СІЗО забезпечити Шуфричу лікування в медичному закладі. Йдеться про…
За даними поліції і творця бронзової статуї, американського концептуального художника Бреда Дауні, статую відрубали до…