У Чорному морі дельфіни масово гинуть. Тому офіційні представники задокументовують ці факти, аби притягнути Росію до відповідальності.
Про це пише The New York Times.
Мертвого дельфіна знайшли на пляжі біля Одеси, однак причина невідома. На відкритому полі зібралися представники правоохоронних органів та місцевої прокуратури, а також цивільні свідки
“Дельфіни — це не тільки милі створіння. Вони є ключовими істотами для морської екосистеми. Якщо дельфіни в поганому стані, то вся екосистема буде в поганому стані”, – сказав перед розтином трупа Павло Голдін, доктор зоології, який спеціалізується на популяціях морських ссавців в Українському науковому центрі екології моря.
Українські офіційні особи кажуть, що ця ситуація свідчить про жахливі втрати, які війна завдає морській флорі та фауні та навколишньому середовищу в цілому.
Наразі міжнародними злочинами визнано чотири конкретні дії – геноцид, злочини проти людяності, агресію та воєнні злочини. Україна хотіла б додати п’ятий – екоцид – і збирається побудувати свою справу проти Росії.
“Ми зараз розробляємо стратегію кримінального переслідування екологічних військових злочинів та екоциду. Це ще не встановлено”, – сказав Максим Попов, радник генпрокурора України, який спеціалізується саме на екологічних питаннях.
Хоча люди часто називають морських свиней і дельфінів взаємозамінними, вони є різними істотами, які знаходяться під загрозою зникнення.
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець заявив в інтерв’ю, що екологи зібрали дані про понад 900 випадків загибелі дельфінів. У цю цифру входять ссавці, знайдені на берегах України, а також Туреччини та Болгарії, які також мають вихід до Чорного моря.
За його словами, протягом одного тижня липня знайшли 10 дельфінів. Наразі з’ясовують, як вони загинули.
Фото: The New York Times
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».
Диктатор РФ повторив наратив роспропаганди, виправдовуючи удар російської армії.
Як зазначає Time, Папа Римський Франциск був новатором у тому, що виявляв готовність вислуховувати різні погляди щодо суперечливих…
Якщо до 5 червня не буде ухвалене нове рішення ЄС, "за замовчуванням" відновиться дія положень…
Так зване великоднє перемирʼя тривало з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня — його…
Шансу на відкриття банківської таємниці податковій найближчим часом немає.