Україна в п’ятницю, 17 листопада, розпочала переговори про двосторонні безпекові зобов’язання з Німеччиною. Вона стала шостою країною, з якою відбуватимуться такі домовленості
Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.
Зазначається, що українську переговорну групу очолив заступник голови ОП Ігор Жовква. Він підкреслив роль Німеччини як одного з лідерів фінансової, військової та гуманітарної допомоги Україні.
Без Німеччини неможливо уявити дієвість гарантій безпеки, а також майбутнє членство України у євроатлантичній спільноті. Саме тому початок двосторонніх безпекових переговорів із Німеччиною такий важливий
Під час перших переговорів Київ і Берлін обмінялись баченням підходів до майбутніх “гарантій безпеки”, їхнього формату й наповнення, а також узгодили план подальших дій.
Нагадаємо, що раніше голова дипломатії ЄС зауважив, що пріоритетом Європейського Союзу та його країн-членів залишається підтримка України, оскільки ЄС не може дозволити, щоб у цій агресивній війні перемогла росія.
До позапланового моніторингу потрапила зокрема Київська міська лікарня №18.
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».
Диктатор РФ повторив наратив роспропаганди, виправдовуючи удар російської армії.
Як зазначає Time, Папа Римський Франциск був новатором у тому, що виявляв готовність вислуховувати різні погляди щодо суперечливих…
Якщо до 5 червня не буде ухвалене нове рішення ЄС, "за замовчуванням" відновиться дія положень…
Так зване великоднє перемирʼя тривало з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня — його…