Після нещодавньої атаки російського дрона на об’єкт неподалік Чорнобильської АЕС Україна підписала угоду з ізраїльською біотехнологічною компанією Pluri. Це співробітництво має на меті створення системи екстреної допомоги у разі ядерної або радіаційної загрози.
Про це пише Times of Israel.
Ізраїльська біотехнологічна компанія Pluri уклала ексклюзивну угоду з українським банком пуповинної крові з метою створення запасів та розповсюдження засобу PLX-R18 від променевої хвороби. Цей препарат є перспективним засобом для лікування гострого променевого синдрому, який може виникнути внаслідок опромінення високими дозами іонізуючої радіації.
Розробники стверджують, що їхній препарат клітинної терапії здатний стимулювати вироблення тромбоцитів та білих та червоних кров’яних тілець, які зазвичай гинуть у разі радіаційного ураження.
PLX-R18 має можливість стимулювати регенерацію клітин кісткового мозку та крові, що сприяє відновленню імунітету та зменшенню наслідків опромінення. За даними компанії, клітини однієї плаценти можна розмножити до кількості, здатної лікувати понад 20 тис. пацієнтів.
Згідно з угодою, планується виготовити 12 тис. доз препарату для потенційного лікування 6 тис. осіб. Ці дози будуть зберігатися у кріосховищах Hemafund і доставлятися до українських медичних закладів у разі надзвичайної ситуації.
Раніше повідомлялося, що Ізраїль не відкидає атаки на ядерні об’єкти Ірану в найближчі місяці.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.