У Збройних силах України мають бути вмотивовані військові, які знають, куди йдуть і що робити в армії.
ЗСУ. Фото: Генштаб
Про це розповів командир 3-го батальйону бригади наступу “Рубіж” НГУ Петро Кузик в ефірі КИЇВ24
Мені не потрібні… даруйте за грубе слово – обісцянці в батальйоні, які там в колготки мочаться при вигляді танку. А якщо мені понабирають будь-кого, як я зможу бойові задачі виконувати? Мені їх треба вчити, працювати, психологами з ними… Тобто поповнення дуже потрібне, але воно потрібне якісне. Починати треба з пошуку спеціалістів за фаховими спеціальностями, потім довго з ними працювати на полігонах, вишколюючи їх, доводячи… коли людина вже зрозуміє, що через навички він стане воїном, а не гарматним м’ясом
Він додав, що лише тоді можна розподіляти по підрозділах. Це надзвичайно серйозна робота, але її завалили ще два роки тому, оскільки розраховували на добровольців.
Ось добровольці ті вже вони в першому ешелоні й пішли, багато хто з них поранений, хтось загинув. Зараз треба просто роз’яснювальна серйозна компанія на всіх лініях, що воювати доведеться кожному. Треба починати з інформації, з пошуку по спеціальностях, зі спокійних роз’яснень
Мобілізація в Україні
Військова мобілізація в Україні розпочалась після того, як 24 лютого 2022 року, російські окупанти вторглись на територію нашої країни.
Останнім часом питання мобілізації стоїть досить гостро. Як зазначав народний депутат України та полковник СБУ Роман Костенко, територіальні центри комплектування в Україні наразі не можуть давати достатньої кількості людей для мобілізації до ЗСУ.
9 листопада, Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкти про продовження терміну дії воєнного стану та загальної мобілізації на всій території України. Заходи продовжили на 90 днів до 14 лютого 2024 року. Подовження воєнного стану автоматично знімає питання проведення президентських виборів цієї весни.
Також, 22 листопада в ефірі телемарафону, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, заявив, що Верховна Рада може ухвалити до кінця 2023 року закон, який регулює питання мобілізації й демобілізації. За його словами, Парламентський комітет із національної оборони та безпеки намагається створити “матрицю мобілізації та матрицю демобілізації” і всі пропозиції звести до таблиці, після чого законопроєкт зареєструють у Верховній Раді.
"Tati Part Time" – це румунська комедія, режисером якої виступила Летішія Роскулет. Фільм розповідає про…
"Borderline" – це комедійний трилер із елементами жахів, режисером якого виступив Джиммі Ворден. Фільм розповідає…
"The Present" – це американський комедійний фентезійний фільм, режисером якого виступив Крістіан Діттер. Стрічка розповідає…
"The Balconettes" – це нестандартний фільм, який поєднує гумор, жахи та соціальну сатиру. Він викликає…
Світова прем'єра фільму відбулася 22 квітня в Лондоні. Фільм завершує П’яту фазу кіновсесвіту Marvel. У…
Речник Сил оборони півдня Владислав Волошин зазначив, що напруження зберігається і на Оріхівському напрямку, зокрема…