Українські дрони можуть вражати об'єкти в Росії на відстані до 1800 км, а тому інфраструктура РФ, яка працює на війну, буде зазнавати втрат.
Kyrylo Budanov, Ukraine's commander in chief, during the 'Ukraine. Year 2024' forum in Kyiv, Ukraine, on Sunday, Feb. 25, 2024. As the Kremlin's full-scale war on Ukraine entered a third year with no end in sight Russia is gaining momentum, exploiting Kyiv's deficit of ammunition, shortage of troops and delays in receiving military aid. Photographer: Andrew Kravchenko/Bloomberg via Getty Images
Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у фейсбуці.
Буданов привітав військовослужбовців з Днем воєнної розвідки. Він зазначив, що своїми діями розвідники довели, що Чорне море не належить Росії. Він також наголосив, що безпілотні системи, над розвитком яких зараз працюють фахівці, зокрема і представники Головного управління розвідки, вже дозволяють вражати військові об’єкти Росії на відстані до 1800 кілометрів.
“Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак. Вся інфраструктура Росії, що працює на війну, зазнає і буде зазнавати втрат. Адже замість захищати своє, Росія обрала хибний шлях неспровокованої війни та нападу на землі суверенної держави”, — додав він.
За словами Буданова, протягом року кіберфахівці ГУР провели десятки успішних операцій, отримавши цінні відомості. Фахівці змогли проникнути в бази даних ворога, знайшли слабкі місця у зв’язку.
“Підрозділи активних дій ГУР на постійній основі залучені до виконання складних бойових задач як на лінії, так і за лінією розмежування. Бійці-розвідники відбивають атаки ворога, забезпечують евакуацію поранених, звільняють оборонців і цивільних із російської неволі, повертають громадян України додому з держав, де відбуваються бойові дії”, — наголосив Буданов.
Вперше Сили оборони завдали удару «Паляницею» по російських військових 24 серпня.
25 серпня Володимир Зеленський вперше показав нову розробку. У радіусі дії української далекобійної ракети-дрона “Паляниця” розташовано кілька десятків російських військових аеродромів. Над розробкою цієї зброї працювали півтора року.
Головний редактор видання Defense Express Олег Катков зазначив, що наразі про цю ракету мало відомо, але є інформація, що коштуватиме ракета-дрон близько мільйона доларів. Проте у серійному запуску його ціна зменшиться.
За підсумками зустрічі на базі “Рамштайн” Литва вирішила надати України 10 млн євро на закупівлю “Паляниць”.
Ізраїль звернувся до Міжнародного кримінального суду з проханням скасувати ордери на арешт прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху…
Із 12 до 18 травня у Vcentri HUB заплановані арттерапія, прийом військового психолога, заходи для…
Цього тижня в Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки.
Росія випустила на війну чергову «новинку» з глибоких арсеналів своїх фантазій — крилату ракету з…
Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн обговорювала такий варіант 10 травня під час відеоконференції з…
Провину Русєва довели після того, як поліція виявила тисячі повідомлень між ним і втікачем Ян…