Упродовж січня в столиці ліквідували виявлені недоліки дорожнього покриття загальною площею понад 3 тис. кв. м.
Про це повідомляє КК «Київавтодор».
Роботи з ремонту асфальтобетонного покриття в холодну пору року спрямовані на оперативне усунення аварійно-небезпечних пошкоджень дорожнього покриття в умовах низьких температур, опадів та складних погодних умов. Основна мета таких робіт – забезпечити безперервний і безпечний рух транспорту, особливо на ключових магістралях та вулицях з інтенсивним трафіком.
Для оперативної ліквідації виявлених недоліків асфальтобетонного покриття столичні дорожники використовують одразу кілька технологій ремонту, одна з таких – із застосуванням рециклерів асфальтобетону.
Ремонт за допомогою рециклерів передбачає застосування спеціалізованих установок, які дають можливість переробляти старий асфальтобетон, створюючи нову гарячу асфальтобетонну масу, придатну для дрібного ремонту в холодну пору року. Рециклери здатні підігрівати та регенерувати асфальт навіть у морозну погоду з температурою до -20°C. Ця функція робить їх особливо корисними для аварійного ремонту доріг у зимовий період, коли традиційні методи не можуть застосовуватись. Така технологія дає змогу виконувати роботи без прив’язки до асфальтних заводів, що істотно знижує витрати на вивезення й утилізацію старого асфальту, закупівлю нової партії асфальтобетонної суміші і доставку її на місце виконання робіт.
За допомогою рециклерів у столиці упродовж січня відремонтували 511 кв. м асфальтобетонного покриття.
Кількість загиблих внаслідок російського удару по столиці зросла до 10 осіб.
Французький президент висловив підтримку Україні на тлі масованого удару Росії по цивільній інфраструктурі сьогодні, 24…
Один із найбільших у світі постачальників сировинних товарів і рідкісноземельних матеріалів Glencore продав свою частку…
Син президента США пише пости про Зеленського у соцмережі Х.
Президент Володимир Зеленський заявив, що після зустрічі у Лондоні було сформовано новий документ щодо питання…
ПТРК Javelin придбає Іраландія у кількості 44 ракет та 36 легких командних пускових установок LWCLU.