Кабінет міністрів унормував термін, впродовж якого військові можуть проходити реабілітацію в інших країнах. Тепер сукупний час перебування за кордоном не має перевищувати 12 місяців.
Про це повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук в Telegram.
Згідно з внесеними змінами в постанову КМУ від 05.04.2022 N 411 «Про забезпечення організації направлення осіб зі складових сил оборони та сил безпеки, постраждалих у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на лікування за кордон», такий термін не може перевищувати 12 місяців.
Цей термін містить час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоровʼя до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями.
За українськими законами за увесь період лікування та перебування у відпустці для лікування військовослужбовцям ЗСУ зберігається грошове та матеріальне забезпечення.
Нагадаємо, що минулого року Кабмін суттєво спростив механізм направлення військових на лікування за кордон.
Медзаклад, у якому захисник України перебуває на лікуванні, самостійно формуватиме висновок про необхідність направлення на лікування за кордон та надсилатиме пакет документів до відповідного державного органу, що входить до складу сектору безпеки й оборони.
Сама Ноем під час великоднього заходу в Білому домі підтвердила журналістам, що її сумку вкрали,…
На питання про можливі деталі "мирної домовленості", яку США пропонують укласти між Україною та Росією,…
Українська делегація поїде у Лондон на переговори щодо перемир'я.
Станом на зараз серед українських католицьких церков є лише один кардинал, що може голосувати за наступного Папу — єпископ…
З понад 60 тисяч зниклих близько 10 тисяч осіб мають підтверджений статус полонених. Частину з…
До позапланового моніторингу потрапила зокрема Київська міська лікарня №18.