Кабінет міністрів унормував термін, впродовж якого військові можуть проходити реабілітацію в інших країнах. Тепер сукупний час перебування за кордоном не має перевищувати 12 місяців.
Про це повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук в Telegram.
Згідно з внесеними змінами в постанову КМУ від 05.04.2022 N 411 «Про забезпечення організації направлення осіб зі складових сил оборони та сил безпеки, постраждалих у звʼязку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на лікування за кордон», такий термін не може перевищувати 12 місяців.
Цей термін містить час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоровʼя до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями.
За українськими законами за увесь період лікування та перебування у відпустці для лікування військовослужбовцям ЗСУ зберігається грошове та матеріальне забезпечення.
Нагадаємо, що минулого року Кабмін суттєво спростив механізм направлення військових на лікування за кордон.
Медзаклад, у якому захисник України перебуває на лікуванні, самостійно формуватиме висновок про необхідність направлення на лікування за кордон та надсилатиме пакет документів до відповідного державного органу, що входить до складу сектору безпеки й оборони.
Вранці 7 липня окупаційні російські війська атакували Харків ударними дронами, у багатоповерхівці виникла пожежа, серед…
З нагоди Дня Військово-морських сил ЗСУ Володимир Зеленський зустрівся з воїнами ВМС та відзначив їх…
У Рівненській області побили військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час перевірки документів.
У неділю до Катару приїжджає делегація Ізраїлю на переговори щодо угоди про звільнення заручників та…
У Києві в Деснянському районі в неділю стався вибух, у небо піднявся стовп чорного диму.…
Китай активізував інвестиції в гірничодобувну промисловість за кордоном, досягнувши найвищих показників із 2013 року.