Комендантська година триває із 23:00 до 05:00.
Столична влада нагадує киянам про заборону пересуватися містом під час комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. Комендантська година використовується правоохоронними органами, військовими, спеціальними підрозділами для проведення контрдиверсійних і антитерористичних заходів, тож порушники наражають на небезпеку себе та інших містян — наголосив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
«Укотре звертаюсь до всіх містян: не наражайте себе на небезпеку під час дії комендантської години – з 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом без перепустки або пішки. Також у комендантську годину слід дотримуватися режиму світломаскування. Виходити можна тільки під час повітряної тривоги – щоб дійти до найближчого укриття. Обов’язково слід мати при собі документи, що посвідчують особу», – нагадав Поворозник.
Він додав, що Київ продовжує жити в умовах воєнного стану. Метрополітен у режимі перевезень працює із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт – із 06:00 до 22:30.
«Закликаю киян відповідально ставитися до вимог та обмежень воєнного стану. Зокрема, планувати своє вчасне повернення додому заздалегідь. Водіям нагадую про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху та швидкісного режиму. Нехтуючи цими простими речами, ви наражаєте на небезпеку себе та інших. А також створюєте конфліктні ситуації із силами безпеки та оборони міста, що може відволікати їх від виконання важливих завдань. Тож, будь ласка, будьте свідомими та бережіть себе. Разом переможемо», – резюмував Поворозник.
Фото: Фейсбук
Росія активізує пропаганду заради підготовки до можливої війни з НАТО — ISW
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа «втомилась» від затяжної війни Росії проти…
Марк Цукерберг, Сафра Кац і Джеймс Даймон продали акції своїх компаній на сотні мільйонів доларів…
Спеціальний посланник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф може приїхати в Росію після серії консультацій у Лондоні.
Дедалі більше країн Європи розглядають модель вливання грошей в українську оборонну промисловість замість відправки зброї.
Німеччина може втратити шанс увійти до складу Ради Безпеки ООН у 2027 році, якщо очільницю німецького МЗС Анналену Бербок…