Досі дітей, які тривалий час перебувають в лікарнях, навчали або волонтери, або батьки цим питанням займались самостійно.
Відповідну постанову про створення державної установи “Школа супергероїв” ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України в четвер, 28 жовтня.
“Школа супергероїв” – це нова модель освітнього процесу для дітей, які тривалий час перебувають у лікарнях. Зокрема, йдеться про дітей, у яких є онкологічні захворювання, СНІД, які вимагають постійного гемодіалізу, чекають на операції, знаходяться в опікових центрах і психіатричних лікарнях. В тому числі і про тих, хто лікується від коронавірусу.
У пояснювальній записці постанови уряду вказано, що нинішня модель, при якій освітні послуги в лікарнях дітям надають вчителі зі звичайних шкіл, не забезпечує врахування особливостей такого освітнього процесу. Велика частина таких дітей не отримує освітні послуги в повній мірі, а частина – за рахунок волонтерів, але це не забезпечує системності і безперервності навчання.
В більшості випадків батьки самостійно намагають організувати навчання дітей під час їх лікування чи реабілітації.
“Школа супергероїв” почне діяти із 1 січня 2021 року. Створити відповідні умови для навчання таких дітей мають місцеві адміністрації, а контролюватиме процес Міносвіти.
Фото: Фейсбук, скріншот
Раніше стало відомо, що на похороні Папи Римського очікується присутність 50 президентів та 10 монархів. Загалом у Ватикані в суботу…
Все це відбулось в день, коли столиця перебувала в жалобі за жертвами масованої ракетної атаки…
Минулого тижня Нечаєв без запрошення з'явився на меморіалі Зеєловських висот з охороною, російським вінком та білоруським колегою.
Україна передала партнерам пропозиції щодо формату захисту, передбаченого 5-ю статтею НАТО.
Аналіз, проведений компанією Ernst & Young, показав, що у 2023 році Сполучені Штати імпортували фармацевтичної…
У церемонії вшанування пам'яті загиблих у Києві внаслідок російського удару взяли участь також понад 50…