Вища рада правосуддя залишила в силі рішення Третьої Дисциплінарної палати про звільнення голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.
Про це повідомляє Центр протидії корупції.
Вовк на засідання не прийшов, але надіслав цілу низку клопотань: як відводи членам Вищої ради правосуддя (ВРП), так і про закриття дисциплінарної справи щодо нього.
Доповідач з цього питання, голова ВРП Григорій Усик після тривалого розгляду запропонував залишити в силі рішення Палати ВРП.
Цю пропозицію підтримали 9 членів ВРП, двоє (Саліхов і Бурлаков) були проти.
Таким чином, рішення щодо Вовка встояло. Далі ВРП у повному складі має ухвалити остаточне рішення про звільнення судді.
Вітаємо це рішення. Ще один доказ, що наші зусилля з перезавантаження ВРП не були марними.
Нагадаємо, САП скерувала до суду обвинувальний акт у справі про «плівки Вовка». У справі обвинувачують голову ОАСК Вовка (створив і очолив злочинну організацію, яка за гроші ухвалювала рішення), його заступників Євгена Аблова і Володимира Келеберду, суддів ОАСК Олексія Огурцова, Ігоря Качура, Ігоря Погрібніченка, Богдана Саніна, колишнього керівника Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка, ексчленів Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергія Остапця та Миколу Сіроша, а також адвоката Олександра Кротюка.
За версією обвинувачення, до складу злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над ВККС, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у роботі ВККС, входили голова, два заступники голови і судді ОАСК. Крім того, зазначена злочинна організація ухвалювала замовні рішення у власних інтересах.
Зокрема, для цього співучасники використовували схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їх розглядом із заздалегідь визначеним результатом.
На картині американського президента зображено з піднятим кулаком на сцені свого передвиборчого мітингу в Пенсильванії…
Голова євродипломатії вважає, що США не достатньо тиснуть на Росію.
На пресконференції президент прокоментував дані від The Wall Street Journal, згідно з якими США пропонують визнати Крим…
Представник Держдепартаменту спростував, що Вашингтон ставить Київ перед доконаним фактом, однак дедалі гучніше невдоволення адміністрації…
17 березня суд залишив Друзя у СІЗО до 21 квітня. Його підозрюють у корупції.
Найбільшим постачальником цивільних дронів до України залишається Китай.