Олександр Волошин запустив стартап, в якому змусив працювати на себе нейронні мережі.
Розробка випускника економічного факультету Київського політехнічного інституту Олександра Волошина має назву Postello, повідомляє dev.ua.
27-річний розробник Олександр Волошин розповів, що він створив стартап, в якому змусив працювати на себе нейронні мережі. Його Postello генерує контент для соціальних мереж і управляє ним. Олександр впевнений – такий сервіс є знахідкою для бізнесу і якісною заміною ледачим копірайтерам.
Postello — це інструмент, який допомагає підприємцям з мікро- і малого бізнесу зі створенням контенту для соціальних мереж, щоб вони могли показати свою присутність онлайн, і таким чином підвищити довіру до своїх товарів або послуг.
Postello має дві моделі. MVP-модель є безкоштовною, проте в ній недоступна частина функцій. Безкоштовна версія передбачає генерацію до 10 постів на місяць для соціальних мереж, їх відправку і редагування. Платна модель – це повна версія, яка відкривається після оплати в $49,99 на рік. Вона вже передбачає надання контент-плану, безлімітну генерацію і редагування постів, а також редагування зображень.
Фінансування на розробку – $25 000 – Волошин отримав у жовтні 2020 року Postello на конкурсі грантів від Ukrainian Startup Fund.
Додаток поки доступний тільки англійською. Цільова аудиторія, на яку працює Postello, — малий і середній бізнес, self employed і всі люди, яким не потрібен унікальний tone of voice, але необхідна постійна присутність у соцмережах, щоб клієнти бачили там активність. У цю ж групу входять SMM-ники, які бачать в цьому сервісі можливість економії свого часу.
Нині розробкою вже користуються близько 1000 англомовних користувачів. Динаміка місячного приросту користувачів на платформу складає вже +14%.
Олександ Волошин упевнений, що до своїх 30 років завдяки цьому сервісу стане доларовим мільйонером.
Окрім Postello, стартапер встиг як Project-менеджер створити з нуля проєкт з проведення будівельних онлайн-тендерів і був співзасновником у проєктах з лідогенерації та outbound на західному ринку. Випускник КПІ до того ж розбирається в торгівлі криптовалютами.
Надалі у сервісі планується впровадити іспанську мову — другу за поширенням у світі. Також Олександр замислюється над тим, щоб додати можливість використання платформи й для російськомовної аудиторії, яка налічує близько 100 млн користувачів в день.
Фото: dev.ua
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив застереження щодо дипломатичних переговорів у кулуарах церемонії похорону Папи Франциска.
Служба безпеки України 24 квітня повідомила колишньому депутату Верховної Ради, ексмеру Херсона Володимиру Сальдо, який зрадив…
Макдоналдз подає заявку на реєстрацію товарного знаку в РФ.
Президент України Володимир Зеленський у суботу, 26 квітня, зустрічається з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
У Києві завершились аварійно-відновлювальні роботи на місці російського ракетного удару по житловому будинку у Святошинському…
Між українськими оборонцями та російськими військами від початку доби відбулися 90 бойових зіткнень, на восьми…