На зміну зіркам та світській хроніці в жіночі медіа прийшли зовсім інші героїні та події, - про це Ілоні Довгань в ефірі телеканалу "Київ" розповіла головний редактор онлайн-журналу «Українки» Віта Пасічник
«У кожного сьогодні свій фронт» – ця фраза давно стала штампом, але не можна не визнати, що її розтиражованість ґрунтується на тому, що це абсолютна правда. І якщо на фронті провідна роль сьогодні належить чоловікам (хоча жінок на передовій теж чимало), то надійний тил нашим захисникам забезпечують жінки в усіх сферах життя.
Про це важливо говорити, адже Україна – «жіноча» країна: до війни жіноче населення в нас переважало чоловіче приблизно на три мільйони. Зараз, за відсутності нової статистики, можна лише припустити, що ця цифра збільшилася з об’єктивних причин.
Про що сьогодні думають жінки, що вони роблять, як їх змінила війна, де шукають підтримку та натхнення – цим питанням задалася редакція телеканалу «Київ» і покликала в ефір Віту Пасічник, яка через професію знає про жінок України майже все.
Жінки волонтерять та ведуть бізнеси, печуть хліб, шиють одяг та створюють соціальні програми підтримки, працюють на виробництвах, комунальних підприємствах та у медичних закладах, виховують дітей та донатять на ЗСУ. І ще один – найсильніший фронт – це мами, дружини, подруги, сестри військових – вони щодня живуть заради перемоги.
Саме про таких героїнь сьогодні пишуть соціально активні жіночі медіа України, й онлайн-журнал «Українки» займає серед них помітну нішу.
«Запит українських жінок на теми, як і самі українки, дуже змінився після 2014 року, а тим більше із початком війни, – розповіла головний редактор журналу «Українки» Віта Пасічник. – Наші жінки тепер набагато менше цікавляться сумочками та туфлями, шопінгом та косметикою, а гроші вважають за краще витрачати так, щоб це принесло користь суспільству та наблизило нашу перемогу».
Власне, це відповідь на запитання, куди поділася величезна кількість глянцевих жіночих журналів, якими були заповнені полиці точок продажу друкованих медіа: вони просто змінилися та пішли в онлайн. Вони змінилися, бо іншими стали самі українки, їхня позиція, їхня діяльність, активність та бажання працювати на перемогу. Головна героїня «Українок» – це не зірка й не світська левиця, це звичайна жінка, яка сьогодні закотила рукави й робить усе, щоб наша країна вистояла та повернулася до миру та процвітання.
Особливу увагу журнал «Українки» ще з минулорічних подій приділяє дружинам, мамам та вдовам бійців «Азова» та військовополонених узагалі. В рамках одного з соціальних проектів журнал підтримує цих жінок, забезпечуючи їм лікування та реабілітацію в санаторіях та будинках відпочинку Карпат.
Крім того, журналістки порталу вважають своїм обов’язком розповідати про маловідомих українкок, яких по праву можна назвати гордістю країни. В редакції ведуть справжню дослідницьку діяльність щодо пошуку таких героїнь та вивчення їхніх доль.
Литва подала проти Білорусі позов до Міжнародного суду ООН у Гаазі через спричинення режимом білоруського диктатора Олександра…
Президент США Дональд Трамп зателефонував очільнику Росії Владіміру Путіну. Розмова тривала понад 2 години.
Держпродспоживслужба проінспектувала шість операторів ринку харчування в школах Києва через спалах гепатиту А.
Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Михайло Драпатий призначив додаткову службову перевірку в 155-й окремій…
Ветеран ЗСУ та кінопродюсер Володимир Яценко отримав престижну французьку нагороду на Каннському кінофестивалі.
Україна та європейські союзники закликають Трампа посилити санкційний тиск на Москву, якщо Путін відмовиться від…