Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен заявила, що американці створюють "дуже велику невизначеність" щодо війни в Україні, НАТО та Європі, і висловила недовіру до того, що глава Кремля хоче миру.
UNTERLUESS, GERMANY - FEBRUARY 12: Danish Prime Minister Mette Frederiksen speaks during the groundbreaking ceremony for a new munitions factory of German defence contractor Rheinmetall on February 12, 2024 in Unterluess, Germany. The war in Ukraine has been a boon to Rheinmetall as Germany seeks to provide Ukraine with munitions, including artillery shells, and also increase its own supply. (Photo by David Hecker/Getty Images)
Про це вона сказала виданню 21 Søndag, пише DR.
“Я не відчуваю такої впевненості щодо американців, як у минулому”, – заявила Метте Фредеріксен.
Вона зазначила, що ніколи не припускала, що час другого терміну Дональда Трампа буде таким самим, як і час його першого терміну.
“Але я думаю, що всі здивовані швидкістю, з якою була створена невизначеність з американського боку, і ми повинні реагувати на це”, – уточнила прем’єр-міністерка.
Тоді як США та президент Дональд Трамп розпочали процес припинення війни в Україні, Фредеріксен заявила, що не довіряє кремлівському правителю Володимиру Путіну та його намірам.
“Я повинна бути чесною і сказати, що я не вірю Путіну. Я не думаю, що він хоче миру в Україні”, – заявила вона.
“Я розумію, що багато хто думає, що мирне рішення або припинення вогню звучить як гарна ідея, але ми ризикуємо, що мир в Україні насправді більш небезпечний, ніж війна, яка відбувається зараз”, – сказала Фредеріксен.
Прем’єрка Данії є однією з тих, хто прибув до Києва в день третьої річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації.
З понад 60 тисяч зниклих близько 10 тисяч осіб мають підтверджений статус полонених. Частину з…
До позапланового моніторингу потрапила зокрема Київська міська лікарня №18.
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».
Диктатор РФ повторив наратив роспропаганди, виправдовуючи удар російської армії.
Як зазначає Time, Папа Римський Франциск був новатором у тому, що виявляв готовність вислуховувати різні погляди щодо суперечливих…
Якщо до 5 червня не буде ухвалене нове рішення ЄС, "за замовчуванням" відновиться дія положень…