У постраждалого діагностували гематоми барабанної перетинки, стінки носа та м'яких тканин обличчя.
Біля входу в один із супермаркетів Подолу нещодавно побили столичного студента. Нападникам не сподобалася зачіска хлопця та його національність. Мережею після цієї ситуації почали активно поширюватися різні обурення мешканців Подолу. Кияни нарікали на бездіяльність правоохоронців, планували написати колективну скаргу до районного відділку поліції та навіть обговорюють можливість патрулювання району своїми силами.
Після реакції вузу, за інцидент взялась поліція. На Facebook-сторінці поліції Києва сьогодні зазначили, що за фактом побиття студента слідчі розпочали кримінальне провадження.
«Між потерпілим так молодиками відбувся конфлікт, під час якого останні завдали декілька ударів заявнику. Відкрито кримінальне провадження за фактом спричинення тілесних ушкоджень», – повідомили в дописі.
Потерпілий – Артур Саркісян, студент Києво-Могилянської академії. Він вірменин, однак родом із Миколаєва, інформує «Сніданок з 1+1».
Хлопець минулими вихідними зустрічався з друзями в центрі столиці, однак раптово став жертвою нападу.
«Там було два хлопці. Напевно, такого ж віку, як я. Вони почали питати, чому я говорю українською. Потім почали говорити мені про волосся, мовляв, давай ми підстережемо тебе просто зараз», – розповів Артур.
Погрози переросли в бійку – хлопця вдарили в обличчя. Поступово образи зовнішності перейшли в пригнічення за національною ознакою.
У бійку втрутилися перехожі, чим допомогли Артурові втекти.
Хлопець звернувся за допомогою до медиків. У лікарні з’ясувалось, що в нього гематоми барабанної перетинки, стінки носа та м’яких тканин обличчя.
Охоронець магазину, біля якого сталася сутичка, розповів, що подібні ситуації трапляються на цьому місці часто.
«Постійно є молоді люди неформального руху, а ніхто на них не реагує: ні Нацгвардія, ні поліція. Скільки приїжджали, а жодних реакцій не було», – зазначив Андрій Савчук, охоронець магазину.
Після інциденту Артур Саркісян звернувся в поліцію, де написав заяву на нападників. Однак правоохоронці не поспішали відкривати кримінальне провадження.
Лаврентій Царук, адвокат, пояснив, що поліціянти просто зареєстрували заяву Артура як чергове звернення.
«Дуже часто такі звернення губляться, забуваються, а тому до жодної кримінальної справи вони не доходять», – зазначив Лаврентій Царук.
Для того, щоб зрушити справу з місця, потрібно вимагати в поліції витяг із єдиного реєстру кримінальних проваджень. Тільки після цього відбувається судово-медична експертиза, яка і визначає категорію побоїв. Будь-які довідки з лікарень та висновки лікарів – не є офіційним документом для того, щоб визначати ступень тілесних ушкоджень у кримінальному проваджені.
До слова, за нанесення тяжких травм зловмиснику загрожує до десяти років в’язниці. Покарання злочинця залежить від ступеня завданих ушкоджень.
Фото: скріншот
«Уроки містера Пінгвіна» (The Penguin Lessons) – це драматична стрічка 2024 року, заснована на реальних…
«Kneecap» – це ірландський комедійний байопік, який розповідає про походження реального ірландськомовного реп-гурту Kneecap. Фільм…
«Місія неможлива: Фінальна розплата» (Mission: Impossible – The Final Reckoning) – це восьма частина культової…
«Пункт призначення: Родове прокляття» (Final Destination: Bloodlines) – це шостий фільм у культовій серії жахів…
Орбан поскаржився на "безпрецедентну атаку служб безпеки проти Угорщини в останні дні".
У Києві в Національному центрі «Український Дім» 22 травня розпочнеться виставка «ПроЗорі», присвячена творчості культових київських художників — Ади…