Згідно з оприлюдненою частиною наради Радбезу РФ, Путін привітав Трампа з інавгурацією і заявив про готовність вести «рівноправний і взаємоповажний діалог» з адміністрацією нового президента США Дональда Трампа.
FILE: Bloomberg Best Of U.S. President Donald Trump 2017 - 2020: U.S. President Donald Trump, left, shakes hands with Vladimir Putin, Russia's President, during a news conference in Helsinki, Finland, on Monday, July 16, 2018. Our editors select the best archive images looking back at Trumps 4 year term from 2017 - 2020. Photographer: Chris Ratcliffe/Bloomberg via Getty Images
За кілька годин до інавгурації президента США Дональда Трампа російський диктатор Володимир Путін провів нараду з постійними членами Ради безпеки Російської Федерації.
Про це повідомляють російські медіа.
Згідно з оприлюдненою частиною наради Радбезу РФ, Путін привітав Трампа з інавгурацією і заявив про готовність вести «рівноправний і взаємоповажний діалог» з адміністрацією нового президента США Дональда Трампа.
«Ми бачимо заяви новообраного президента США і членів його команди про бажання відновити прямі контакти з Росією, перервані не з нашої вини адміністрацією, що йде. Чуємо також його заяви про необхідність зробити все, щоб не допустити Третьої світової війни. Безумовно, ми вітаємо такий настрій і вітаємо обраного президента США зі вступом на посаду», — заявив Путін.
Він також додав, що Росія не відмовлялася від діалогу зі США і була готова підтримувати «рівні відносини співпраці».
«Підкреслю, ми ніколи не відмовлялися від діалогу і завжди були готові підтримувати рівні відносини співпраці з будь-якою американською адміністрацією. Я говорив уже про це неодноразово. Виходимо з того, що діалог будуватиметься на рівноправній і взаємно шанобливій основі, з огляду на ту значущу роль, яку відіграють наші країни з низки ключових питань порядку денного у світі, включно зі зміцненням стратегічної стабільності та безпеки», — заявив глава кремлівського режиму.
Російський диктатор також сказав, що «готовий» до обговорення мирного врегулювання «українського конфлікту».
«Найважливіше тут усунути першопричини кризи, про які ми багато разів говорили. Це найголовніше. Що ж стосується самого врегулювання ситуації, то хочу наголосити: його метою має бути не коротке перемир’я, не якийсь перепочинок для перегрупування сил і переозброєння з метою подальшого продовження конфлікту, а довгостроковий мир на основі поваги до законних інтересів усіх людей усіх народів, які проживають у цьому регіоні», — переконував Путін.
Федеральна торгова комісія США (FTC) 21 квітня подала до суду проти компанії Uber, звинувативши її…
Провідні дипломати з Великої Британії, США, Франції, Німеччини та України відклали заплановану на середу зустріч…
Сполучені Штати у вівторок, 22 квітня, запровадили санкції проти іранського магната у сфері скрапленого газу…
Європейські регулятори анонсували перевірку відеоконтенту у TikTok, який пропагує надмірну худорлявість. Йдеться про ролики з…
В Україні працюють 17 заводів із виробництва біоетанолу. Їх сукупна потужність становить 430 000 тонн…
США на зустрічі в Лондоні з делегаціями України та інших європейських держав представлять власний мирний…