Записатися можна як через додаток, так і через портал.
Відтепер в цифровому додатку «Дія» доступна послуга запису до листа очікування вакцинації від COVID-19. Про це повідомляє портал «Дія».
Послугу запустило Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством охорони здоров’я. Вона начебто дозволяє знизити корупційні ризики. Записатися до листа вакцинації можна через портал або додаток «Дія» та через гарячу лінію МОЗ.
Щоб записатися через портал «Дія»: зайдіть на портал за допомогою КЕП (електронного ключа, наприклад податкової) чи BankID і перейдіть у розділ «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19».
Зазначте сферу діяльності, оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.
Після цього очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.
Щоб записатися через застосунок «Дія»: завантажте мобільний застосунок «Дія» 2.0 за посиланням та авторизуйтеся в ньому. У застосунку можна авторизуватись через Приват24, Monobank, або BankID НБУ.
Зайдіть у розділ «Послуги» та оберіть «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19» і зазначте сферу діяльності.
Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися, перевірте свій номер телефону та очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.
Після запису до листа громадянин отримає сповіщення про доступний запис на щеплення; окремо наголошується, що попередній запис до листа очікування не є записом до лікаря. Також записатися на вакцинацію можна за телефоном контакт-центру МОЗ з питань COVID-19 – 0 800 60 20 19 або у сімейного лікаря.
Сьогодні стало відомо, що громадських діячів щепитимуть залишками вакцини для медиків, щоб популяризувати вакцинацію.
ДОПОВНЕНО
У перший день дії послуги, 1 березня, понад 38 тисяч людей записались у лист очікування вакцинації проти COVID через застосунок «Дія». Загалом же протягом дня в українському МОЗі зафіксували понад 44 тисячі заявок, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов і додав, що ця цифра є «красномовним підтвердженням готовності українців до імунізації та їхньої довіри вітчизняній системі охорони здоров’я».
Аналогічні дані наводять також представники Міністерства цифрової трансформації.
За даними відомства, 63% українців, які записалися через Дію, — віком від 21 до 39 років, 17,5% — від 40 до 49 років, 9,2% — від 50 до 59 років, 4,2% — від 60 до 69 років.
Фото: Міністерство трансформації
Окупаційний суд «ДНР» засудив 33-річного громадянина Колумбії Мігеля Анхеля Карденаса Монтілью до девʼяти років позбавлення…
Вищий представницький орган кримськотатарського народу Меджліс заявив, що не сприймає спроби визнання тимчасово окупованого Криму…
Премʼєр-міністр Великобританії Кір Стармер зустрівся з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн для обговорення партнерства
Російських громадян, які брали участь у війні проти України, можуть заарештувати або притягнути до кримінальної…
Київ через дипломатичні канали запропонував Італії та кільком європейським партнерам провести саміт щодо України на…
Президент США Дональд Трамп почав продавати передвиборчий мерч із написом Trump 2028. Він казав, що хоче…