Президент України Володимир Зеленський підпише закон про скасування переведення годинників.
1 квітня 2024 року, Баден-Вюртемберг, Рідлінген: лелека стоїть у гнізді у Великодній понеділок, а позаду нього видно церковний годинник церкви Святого Георгія в Рідлінгені.
Про це на брифінгу заявив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, передає “Інтерфакс-Україна”.
Він зазначив, що причин не підписувати цей закон для Зеленського нині не має бути. Водночас, на думку Стефанчука, варто зробити це саме зараз, коли Україна перейшла на зимовий час (українці перевели годинники у ніч з 26 на 27 жовтня — ред.).
Водночас спікер нагадав, що фахівці порахували, що економія від переведення годинників на літній і зимовий час в Україні є абсолютно несуттєвою.
Щороку в останні жовтневі вихідні Україна переходить на зимовий час. У 2024 році в уряді вперше зареєстрували закон про скасування цієї процедури: 16 липня 2024 року Верховна Рада ухвалила закон про скасування переходу з літнього на зимовий час і навпаки.
Проте у ніч із 26 на 27 жовтня годинники все ж перевели на годину назад. Час більше не мінятимуть, якщо президент не накладе вето на відповідний закон.
Однак 24 жовтня у ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що Зеленський не планує підписувати закон, який скасовує сезонне переведення годинників. Таке рішення стало можливим на тлі суспільного обурення: цей закон в Україні можна назвати непопулярним, оскільки петиція проти скасування переведення годинників вже за декілька місяців набрала необхідну кількість підписів.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.