Наразі росіяни здійснюють в 3-4 рази більше пострілів, однак, коли надійдуть снаряди від ініціативи Чехії, інтенсивність атаки ЗСУ зростатиме.
Patriot defence missiles system at a military drill, on July 19, 2017, in Capu Midia, Romania.
Про це розповів в етері КИЇВ24 військовий оглядач, спеціальний кореспондент Інформаційного агентства “Армія Інформ” Олександр Шульман.
Я вважаю, що наші артилерійські постріли на добу до 10 тисяч, зараз це вже реальність. Коли нам надійдуть снаряди, які нам обіцяє Чехія, ця інтенсивність буде зростати. У росіян зараз в 3-4 рази більше пострілів. Вони мають перевагу. Але влучність артилерійського вогню у нас і росіян відрізняється.
Чехія взяла на себе ініціативу із закупівлі 800 тисяч артилерійських снарядів для України. Завдяки зв’язкам з країнами Глобального Півдня, які мають запаси зброї радянських часів, їй вдалося знайти постачальників по всьому світу.
Закупівля боєприпасів допоможе Україні дати відсіч російським агресорам. Це свідчить про те, що світ не згоден з діями Росії й готовий підтримувати Україну в її боротьбі за свободу.
Чехія продовжує шукати партнерів, щоб й надалі підтримувати Україну. Її мета – закупити 800 тисяч боєприпасів, щоб допомогти українській армії здолати ворога.
Зокрема в березні міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус оголосив про надання Україні пакета допомоги на суму 478 мільйонів євро. Тоді ж він оголосив, що внесок Німеччини дозволить покрити вартість 180 тисяч снарядів.
Нещодавно чеська компанія Czechoslovak Group (CSG), один із найбільших постачальників боєприпасів у Центральній Європі, попередила, що зростання цін і низька якість означають, що половину отриманих нею снарядів не можна буде надіслати Україні так швидко, як планувалося.
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.