Американська аерокосмічна компанія Boeing у червні поставила 60 літаків, що на 27% більше, ніж торік. Серед них – вісім літаків для китайських замовників, що стало першими постачаннями з квітня.
In this photo taken through a barbed wire fence of the Tbilisi airport, a Georgia Airways Boeing 737-500 passenger jet is seen taxiing before take off for Moscow, on Friday, Jan. 8, 2010. A Georgian passenger plane carrying 85 passengers took off from Tbilisi on Friday and touched down at Moscow's snowy Domodedovo Airport two hours later in the first direct air service between Russia and Georgia since their August 2008 conflict, a sign that tensions may be easing between the former Soviet allies. (AP Photo/Shakh Aivazov)
Про це інформує Reuters.
Пекін заборонив постачання літаків Boeing на тлі загострення тарифної суперечки між двома найбільшими економіками світу – США та КНР. Однак у травні заборону було знято після домовленостей про тимчасове зниження мит.
Постачання літаків уважно відстежуються на Волл-стріт, адже виробники отримують значну частину оплати саме в момент передання літаків замовникам, пише видання.
Зростання постачань відбулося на тлі спроб Boeing відновитися після багаторічних збоїв у виробництві та криз, що призвели до значного боргового навантаження.
З п’яти літаків 737 MAX, переданих китайським замовникам, ще три також було поставлено до Китаю – один 787 і два вантажні 777.
У травні Boeing поставив 44 літаки, а у червні 2024 року – 45. У першій половині 2025 року компанія надала 280 літаків.
Обсяги замовлень у червні зменшилися, порівнюючи з травнем, коли Boeing зафіксував шостий за обсягом місячний рівень замовлень у своїй історії, згідно з даними компанії.
З початку року Boeing отримав 668 замовлень, або 625 чистих (після врахування скасувань і змін).
Нагадаємо, що будівля, яку використовувала компанія Boeing у Києві, зазнала серйозних ушкоджень під час масштабної російської повітряної атаки: удар, ймовірно, був навмисним — саме по американській аерокосмічній компанії.
Лідер більшості у Сенаті США, республіканець Джон Тун заявив, що голосування щодо двопартійного законопроєкту про…
Компанія ByteDance, що володіє відеосервісом TikTok, готується запустити окремий застосунок для користувачів у США, який…
10 липня президент України Володимир Зеленський проведе в Римі додаткові зустрічі з американською делегацією.
У Києві, 10 липня, внаслідок російського масованого обстрілу частково перекрили рух транспорту.
У Подільському районі Києва внаслідок російської атаки у ніч проти четверга, 10 липня, майже повністю…
Державний секретар США Марко Рубіо зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим на полях…