Адміністрація Дональда Трампа поки не розкрила зміст ключових положень підписаної угоди з Україною, залишаючи відкритим питання про наявність у ній будь-яких гарантій безпеки або зобов’язань щодо подальшої військової підтримки.
Володимир Зеленський, Дональд Трамп і Джей Ді Венс
Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерела, знайомі з перебігом переговорів.
Один зі співрозмовників на умовах анонімності зазначив, що остаточний текст угоди не передбачає конкретних гарантій безпекової допомоги з боку США. Інше джерело вказало, що така можливість була відхилена Вашингтоном ще на початку перемовин.
Хоча підписання угоди супроводжувалося гучними заявами, експерти вказують на її обмежене значення — особливо якщо бойові дії між Україною та Росією триватимуть і надалі.
Попри це, прихильники підтримки України висловлюють обережний оптимізм: вони сподіваються, що підписання домовленості стане сигналом для Трампа, аби сприймати Україну не лише як “фінансовий тягар” чи перешкоду на шляху до зближення з російським лідером Владіміром Путіним.
Нагадаємо, що угода з Україною про надра дає США вигоду, що значно перевищує суму в $350 млрд
Моніторинговий супутник Sentinel-3 від Європейського космічного агентства (ESA) зробив світлину найбільшого у світі айсберга A23a.
Станом на 16:00 суботи, 3 травня. між Силами оборони України та російськими військами від початку…
Проросійський прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо все-таки планує відвідати Москву для участі у пропагандистському параді на 9 травня,…
Пресслужба Білого дому опублікувала у соцмережах згенероване фото президента Дональда Трампа в образі Папи Римського.
Вісім країн ОПЕК+ (Саудівська Аравія, Росія, Ірак, ОАЕ, Кувейт, Казахстан, Алжир і Оман) провели віртуальну…
Сербський лідер Александр Вучич скоротив свій візит до Сполучених Штатів через хворобу. Зараз він у лікарні.