Російський бомбардувальник був збитий зенітно-ракетним комплексом дальнього радіуса дії С-200. Відтепер росіяни намагатимуться знайти й обійти ці системи.
Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в етері КИЇВ24.
Зараз розуміючи, що в нас є ракети з дальності 300 км вони, ось ці рубежі, рисують собі з дальності 300 км й вони вже будуть боятися підходити на цю відстань. Ну принаймні якщо будуть і підлітати, то з одною з обмеженням, або по висоті, або по системі слідження.
Він допустив, що тепер росіяни намагатимуться знайти наші зенітно-ракетні комплекси С-200, які, до речі, дуже складно заховати.
Допустимо, намагаючись знайти дислокацію наших зенітно-ракетних комплексів…Річ у тому, що С-200… ну його дуже складно сховати. Це цілий потяг систем забезпечення, локаторів, вони зараз будуть намагатися знайти ці ракети, намагатись відстежити, можливо, давати команду літакам.
Нагадаємо, що сьогодні, 19 квітня, у результаті успішної операції ГУР МО України у взаємодії з Повітряними силами вперше за час повномасштабного вторгнення знищено дальній стратегічний бомбардувальник Ту-22М3.
Ту-22М3 — дальній надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник, призначений для ураження наземних і морських цілей. Літак може нести три надзвукові ракети великої дальності Х-22. Росія неодноразово застосовувала такі літаки у війні проти України.
Це "інший підхід", ніж у Китаю чи Росії, заявила Урсула фон дер Ляйєн. На підсумковій…
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив про зустріч із його українським колегою Андрієм Сибігою,…
Невдовзі військові зможуть бронювати пріоритетні час та дату для одруження онлайн в Дії через застосунок…
У повідомленні вказано, що з огляду на похилий вік колишнього командира, численні захворювання, а також…
Норвегії необхідно підтримувати зв'язок з Росією на користь безпеки, розповіли у штабі ЗС Норвегії.
На екранах кіно очікується до кінця 2025 року.