Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан в етері КИЇВ24.

Зараз розуміючи, що в нас є ракети з дальності 300 км вони, ось ці рубежі, рисують собі з дальності 300 км й вони вже будуть боятися підходити на цю відстань. Ну принаймні якщо будуть і підлітати, то з одною з обмеженням, або по висоті, або по системі слідження.

Він допустив, що тепер росіяни намагатимуться знайти наші зенітно-ракетні комплекси С-200, які, до речі, дуже складно заховати. 

Допустимо, намагаючись знайти дислокацію наших зенітно-ракетних комплексів…Річ у тому, що С-200… ну його дуже складно сховати. Це цілий потяг систем забезпечення, локаторів, вони зараз будуть намагатися знайти ці ракети, намагатись відстежити, можливо, давати команду літакам.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 квітня, у результаті успішної операції ГУР МО України у взаємодії з Повітряними силами вперше за час повномасштабного вторгнення знищено дальній стратегічний бомбардувальник Ту-22М3.

Довідка

Ту-22М3 — дальній надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник, призначений для ураження наземних і морських цілей. Літак може нести три надзвукові ракети великої дальності Х-22. Росія неодноразово застосовувала такі літаки у війні проти України.