Міська влада має створювати безпечний та зручний механізм роботи з громадянами.
Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.
Володимир Бондаренко, застуник міського голови – секретар Київради, розповів, що делегації Києва та Тбілісі обмінюються досвідом у сфері надання адміністративних послуг й забезпечення безбар’єрності та доступності міст.
Під час зустрічі з керівництвом Будинку Юстицій Тбілісі секретар Київради зазначив, що міська влада має створювати безпечний та зручний у використанні механізм задля надання адміністративних послуг громадянам, збільшувати їх кількість та впроваджувати нові елементи цифровізації з метою їх дистанційного отримання.
«Наприклад, Будинок Юстицій Тбілісі надає 450 видів послуг. Середня кількість споживачів сягає 10 тисяч осіб на день, а на зміні працює 350 операторів. Надання послуг відбувається у трьох зонах: зоні самообслуговування, зонах швидкого та тривалого обслуговування. Для нас було цікаво ознайомитися з інструментами роботи даної установи, адже ми теж рухаємося у напрямі забезпечення якісної роботи у столичних Центрах надання адміністративних послуг. У Києва та Тбілісі є багато суміжних напрямів, інтенсивно розвивається система електронного надання адміністративних послуг, де оперативно можна подати звернення, отримати консультацію та бажану послугу», – пояснив Володимир Бондаренко.
Заступник міського голови додав, що важливим є забезпечення комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.
«Територія та приміщення Будинку Юстицій у Тбілісі обладнані тактильно-направляючими доріжками, які проводять незрячих відвідувачів крізь увесь будинок. Кабінети облаштовані вказівниками, а документи виготовляються шрифтом Брайля. Київська міська влада теж працює над створенням безбар’єрності та облаштовує пандусами, кнопками виклику та іншими елементами весь міський простір задля комфортного пересування громадян. У процесі комунікації з іноземними колегами ми отримали багато корисних порад щодо становлення інтегрованої системи для створення безбар’єрного простору, де кожна людина може комфортно пересуватися та отримувати адміністративні послуги у зручний спосіб», – зазначив Володимир Бондаренко.
До слова, делегація Київради на чолі з Володимиром Бондаренком, разом із депутатами Київради Яриною Ар’євою та Григорієм Маленком, заступником голови КМДА Петром Оленичем, співробітниками секретаріату Київради та представниками КМДА наразі проводять робочі зустрічі з представниками міської влади Тбілісі.
Фото: фейсбук
На питання про можливі деталі "мирної домовленості", яку США пропонують укласти між Україною та Росією,…
Українська делегація поїде у Лондон на переговори щодо перемир'я.
Станом на зараз серед українських католицьких церков є лише один кардинал, що може голосувати за наступного Папу — єпископ…
З понад 60 тисяч зниклих близько 10 тисяч осіб мають підтверджений статус полонених. Частину з…
До позапланового моніторингу потрапила зокрема Київська міська лікарня №18.
Пєсков також стверджує, що російський диктатор «неодноразово говорив про готовність до переговорів з українською стороною».