Міністерство охорони здоров'я видало наказ про створення Ради з контролю відновлення зруйнованих (пошкоджених) будівель Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".
KYIV, UKRAINE - JULY 10: Medical staffs try to find a usable items among debris of a destroyed building following the Russian missile strike on the Okhmatdyt, the largest children's hospital in Kyiv, Ukraine on July 10, 2024. According to Kyiv City Military Administration at least 33 people, five of them were children, killed while 121 people injured. (Photo by Narciso Contreras/Anadolu via Getty Images)
Про це інформує пресслужба МОЗ.
Як зазначають в МОЗ, Рада з відновлення забезпечуватиме громадський контроль за всіма процесами відновлення, зокрема це стосується дотримання прозорості й доброчесності при виборі підрядника для виконання поточного ремонту та внутрішнього опорядження будівлі лікувально-діагностичного комплексу “Охматдит”.
Зазначається, що Рада з відновлення складатиметься з 15 представників. Персональний склад буде затверджений наказами МОЗ у два етапи.
На першому етапі до складу Ради увійдуть представники від:
Як пояснюють в МОЗ, другий етап включатиме відбір семи представників громадських об’єднань, їхніх спілок, благодійних організацій, що провадять:
Додамо, що оголошення про початок прийняття заявок кандидатів від громадських об’єднань, їхніх спілок, благодійних організацій, професійних асоціацій буде оприлюднене найближчим часом на сайті МОЗ.
Напередодні у МОЗ повідомили, що скасували два супутні тендери для “Охматдиту” на 14 мільйонів гривень. Йдеться про інженерно-консультаційні послуги, а також про технічний нагляд за виконанням ремонту фасаду та внутрішнього опорядження будівлі.
Нагадаємо, що журналісти проєкту “Наші гроші” з’ясували, що тендер на відбудову “Охматдиту” виграла компанія “Буд-технолоджі”, яка погодилася виконати роботи за набагато вищою ціною, ніж інші учасники торгів, організованих благодійним фондом “Охматдит — здорове дитинство” (не самою лікарнею).
Серед 14 компаній, які подали свої пропозиції на тендер, “Буд-технолоджі” була третьою серед тих компаній, які виставили найвищі ціни. Вона висловила готовність виконати роботи за 307 мільйонів гривень. Водночас інші учасники тендеру пропонували зробити це значно дешевше — від 42 до 286 мільйонів. Крім того, у пропозиції компанії “Буд-технолоджі” виявили деякі інші проблеми.
88-річний понтифік за порадою лікарів не очолив традиційну великодню месу у Ватикані, але він привітав…
Росія розглядається як можливий пункт призначення для іранських запасів урану, а також як арбітр у…
Тактика: заманити Трампа – та ізолювати Зеленського, пише видання.
Україна була змушена збільшити відбір газу зі сховищ та наростити імпорт цієї зими й навесні…
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.