Vogue запустив проєкт про українських жінок, які захищають та відновлюють свою країну. Загалом опублікують шість історій про постійну боротьбу за життя, батьківщину та красу. Начальниця однієї зі станцій столичного метрополітену розповіла журналу про перші місяці війни.
Цей проєкт був започаткований Vogue напередодні Дня Незалежності.
Статті з’явилися у португальському, чеському та інших виданнях країн світу.
Одна з історій про Лесю Іванівну Снігур — начальницю станції київського метро “Лук’янівська”, яка стала притулком для тисяч киян на початку російської навали. Саме тут ховалися від ракетних обстрілів перелякані люди, адже метро — найнадійніше протиракетне укриття.
Як змінилося життя після 24 лютого
“Перший місяць я жила у метро. У мене просто не було можливості повернутися додому, і не тому, що не було громадського транспорту. Я відчувала, що це моя відповідальність перед людьми, які перебували на станції, або перед робітниками або перед тими, хто знайшов там притулок. У перші дні на станції знаходилося до 800 осіб, включаючи дітей і старих, людей з домашніми тваринами… Вони завжди були там…”
Про життя в метро
“Я була вражена тим, як люди допомагали й підтримували один одного в підземному сховищі. Коли продуктові магазини закрилися в перші дні, люди на платформі навіть не мали що їсти… Усі ділилися з усіма”.
Найважчий день
Про красу
Із 22 до 27 квітня у Vcentri HUB заплановані психологічні майстерні, школа ОСББ, заняття з…
22–27 квітня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.
На тижні з 21 по 27 квітня у Києві буде тепло, сонячно, а в деякі дні…
Бріджит Брінк розповіла, що протягом трьох років на посаді разом із командою підтримувала українську армію,…
У Нацагентстві заявили, що не допустять до управління арештованими активами суб'єктів, пов'язаних з колишніми власниками…
Наталія Проніна частково очолила компанію "Тесоро Менеджмент", ставши її співвласницею у 2024 році.