З приходом літа і, особливо, глобального потепління бажання запастися легким одягом, льодом, літрами води та запустити кондиціонер після зими все зростає. І, якщо для речей або продуктів потрібні тільки гроші, то “бог” охолодження вимагає спеціальних навичок налаштування та догляду.
Тому обслуговування кондиціонера здається надто складним, але чи так це?
Обслуговування цього пристрою можна порівняти з доглядом за зимнім взуттям. Якщо регулярно видаляти бруд та влаштовувати сушку чоботів – вони прослужать роки, а при нехтуванні цими процедурами – зіпсуються за рік. Так і з чисткою кондиціонера.
Основними проблемами з обслуговуванням є: забивання фільтрів, нестача фреону, засмічення теплообмінників, знос вентилятора та проблеми з компресором. Що ж зробити для подовження життя кондиціонера?
Діагностика та обслуговування цього пристрою відбувається в кілька етапів: очищення фільтрів та інших частин за допомогою продування паром (спеціальний тиск та температура знищують паразитів, грибок і увесь бруд, що знаходиться всередині), антибактеріальна обробка, мийка теплообмінника (частина кондиціонера, що відповідає за теплообмін повітря та випарника) та заправка фреоном.
В сучасних пристроях зі спліт-системами є внутрішній та зовнішній блоки для більшої зручності при їхньому розборі та обслуговуванні, тому власникам можна проводити чистку самостійно, за бажанням.
Замінити машину з паром на пилосос, антибактеріальну обробку на щітку та антисептик, а мийку теплообмінника на ганчірку та мило, – і все. Проте де гарантія, що всі бактерії будуть видалені? Навіть дорогі засоби для очищення кондиціонерів не забезпечують повне знищення, не кажучи вже про небезпеку контакту з умовними легеневими глистами, якими дихати зовсім не бажано.
Сучасний кондиціонер – не тільки забавка та заміна віяла, а й інструмент для покращення здоров’я. Якщо звернутися до професіоналів, які турботливо доглядатимуть за пристроєм, він прослужить роки та очищатиме, зволожуватиме і балансуватиме повітря в приміщенні. Це допоможе людям з захворюваннями дихальних шляхів або родинам почуватися комфортно протягом будь-якого сезону.
Обмеження стосується ділянки до бульвару Тараса Шевченка.
Проти віцепрезидента США протестували у Римі.
Росіяни використовують наказ не стріляти з нашого боку для того, щоб витягнути своїх 200, провести…
Насправді ж самі росіяни не дотримуються свого так званого перемир'я, продовжуючи штурми та обстріли.
Олександр Гвоздик виграв перший бій 2025 року нокаутом у третьому раунді.
У Лондоні відбудеться зустріч української та американської делегацій для перемовин щодо перемир’я в Україні.